8 kūrybiški būdai, kaip naudoti UV lempą nagams

Manikiūras ir pedikiūras

UV lemposNagų lempos yra puiki priemonė manikiūrui ar pedikiūrui pasidaryti. Jos ne tik greičiau išdžiovina nagus, bet ir suteikia nagams sveikesnę išvaizdą. Nagų lempos ypač tinka sausiems nagams, nes jos turi drėkinamųjų savybių, kurios puikiai palaiko nagų drėgmę. Jei jūsų nagai lūžinėja, UV lempa taip pat gali būti naudojama kaip manikiūro priemonė, kad sustiprintų jūsų nagus ir padėtų jūsų nagų odelėms atrodyti sveikiau. Dar vienas puikus UV nagų lempų privalumas yra tas, kad jomis galima greitai pašalinti seną nagų laką. Jei suskilinėjo nagų lakas arba tiesiog norite pakeisti spalvą, UV nagų lempa galite lengvai pašalinti seną nagų laką. Tada, kai naujasis nagų lakas išdžius, nagų lempą galite naudoti viršutiniam sluoksniui, kad apsaugotumėte nagus nuo skilinėjimo. UV nagų lempos taip pat puikiai tinka atsikratyti seno nagų lako, kurio anksčiau galbūt nepastebėjote.

Nagų taisymas

Jei lūžo nagas, UV nagų lempą galite naudoti lūžusiam nagui užklijuoti. Tai puiki alternatyva nagų klijų naudojimui, nes nepažeidžia jūsų nago dugno, o sandarinimas yra tvirtesnis nei nagų klijai. Taip nulūžęs nagas išaugs ir atrodys taip pat, kaip ir kiti jūsų nagai. Taip pat tai galima padaryti ir su pažeista oda, ypač pėdų, užklijuojant pažeistą odą UV nago lempa, kad ji užgytų. Jei nago vagelėje atsirado įtrūkimas, UV nago lempą galite naudoti tam, kad įtrūkimas būtų "užsandarintas". Nagui augant, įtrūkimas taps mažiau pastebimas.

Greičiau išdžiovinkite nagų laką

UV nagų lempos gali būti naudojamos norint greičiau išdžiovinti nagų laką. Taip sutaupysite laiko ir sumažinsite nagų lako suskilinėjimo riziką. Priklausomai nuo temperatūros, daugumą nagų lakų galima išdžiovinti per 30-50 sekundžių. Naudojant UV lempą nagų lakui džiovinti galima gauti papildomos naudos, nes ji sustiprins nagus ir jie taps ne tokie trapūs, o tai ypač naudinga, jei turite minkštus nagus. Kad pasiektumėte geriausių rezultatų, naudokite nagų džiovintuvą, kai tepate vieną nagų lako sluoksnį, o pabaigą užtepkite viršutinį lako sluoksnį, kad jį užtvirtintumėte. Taip išvengsite, kad nagų lakas džiūtų netolygiai arba susidarytų burbuliukų. Taip pat galite naudoti UV nagų lempą, kad išdžiovintumėte nagų laką, kurį užtepėte ant pirštų galiukų. Tai puiki išeitis, jei neturite kur padėti rankų, kol nagų lakas džiūsta.

Nagų balinimas arba pirštų galiukų balinimas

Jei ieškote greito, pigaus ir paprasto būdo išbalinti nagus, galite tai padaryti naudodami UV lempą nagams. Šis procesas užtrunka vos kelias minutes ir geriausiai tinka šviesiems arba šviesių spalvų nagų lakams.

Plačiau https://vitrinapro.lt/287-uv-lempos puslapyje.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>