Renginių organizavimas miesteliuose

Nors dažnai atrodo, kad viena populiariausių veiklų šiandien – tai renginių organizavimas, kurio pasiūla yra kur kas platesnė nei paklausa, tačiau vis dėlto galima teigti, jog tai labiau mitas nei realybė dėl labai paprastų priežasčių. Viena pagrindinių priežasčių tai paslaugas teikiančių įmonių geografinė vieta – didmiesčiuose įmonių išties gausu, kai tuo tarpu renginiu organizavimas Mazeikiuose, Joniškyje ar Naujojoje Akmenėje vyksta išties mėgėjiškame lygmenyje. Be jokios abejonės, tai nėra vienintelė priežastis ir, be abejo, atsižvelgus į kai kurias problemas yra galimybė jas išspręsti.

Nepelninga?

Renginiai MažeikiuoseDažniausiai mažesniuose miestuose vengiama užsiimti profesionaliu renginių organizavimu kaip pagrindine veikla dėl baimės, jog tai gali būti visai nepelninga ar apskritai trūkti darbo. Išties, tai yra gan gerai išsikerojęs mitas, kurį galima lengvai išspręsti. Vyraujant mėgėjiškai pasiūlai dažniausiai profesionalus renginių organizatorius nedideliame miestelyje gali greitai tapti žinomu – mažuose miestuose labai aktyviai vyksta reklama iš lūpų į lūpas. Pavyzdžiui, renginiu organizavimas Mazeikiuose vykdomas profesinalaus organizatoriaus yra be galo pelningas – tiek privačios, tiek ir mieto šventės yra patikimos organizatoriui, šis yra gerai žinomas savo mieste, o klientams nereikia ieškoti kokybiškesnių paslaugų toliau, kas papildomai priverstų patuštinti kišenes.

Vieta plėstis

Taip pat mažesnių miestelių renginių organizatoriai turi galimybę plėstis į savo klientų ratą įtraukiant į aplinkinius kaimelius, jų organizuojamas šventes. Konkurencija čia nėra didelė, todėl profesionalias paslaugas už prieinamą kainą siūlantys organizatoriai neabejotinai nukonkuruos bet kokį mėgėją, o tuo pat metu ir atkreips daugiau dėmesio į savo miestelį, kaip į kokybiškų renginių erdvę.

Didmiesčiai

Renkantis organizatoriaus darbą mažame mieste neprašausite ir galėsite būti tikri, kad tai yra gan pelningas ir nemažai užsakymų turintis darbas. Tuo tarpu renginių organizatoriai didmiesčiuose šiandien kovoje be galo konkurencingoje rinkoje, todėl iš karto bandant tapti organizatoriumi didmiestyje Jūsų užsakymus dažnai gali pagrobti ir konkurentai. Pradedantiesiems vis dėlto siūlytumėm įgyti patirties su mažesniais miestelių renginiais ir galbūt atlikti praktikas didelėse įmonėse ir tik vėliau savo jėgas mėginti didžiųjų renginių organizavimo rinkos ryklių apsuptyje.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>