Balta spalva virtuvėje

Jeigu nusprendėte, kad virtuvės baldai ir visa virtuvė bus balti – matyt, turite tam rimtą motyvaciją. Taigi, šį kartą kviečiame pagalvoti apie baltą virtuvę, apie tai, kokių baldų gamyba jai tiks labiausiai.

Baltos sienos arba baldai

Baldai namamsBalta virtuvė gali būti apdaroma trimis variantais. Pirmi yra paprasti ir žmogui malonūs, o trečiasis – jau tiesiog drastiškas. Iškart apie tą trečiąjį atvejį, jis mums bus pats svarbiausias. Taigi, sakykime, jus domina balti baldai ir baltos sienos. Vadinasi, jūs norite griežtai baltos virtuvės. Ką tai reiškia? Tai reiškia, kad galbūt turite labai mažai vietos, vos kelis kvadratinius metrus, ir dėl to norite kuo labiau sukurti didesnės erdvės iliuziją. Tada dar praverstų ir tokioje baltoje virtuvėje ant baldų kur nors padėlioti permatomo stiklo kaip kokioje laboratorijoje, indus. Taip pat rekomenduojama pasikabinti veidrodžių – tai irgi optiškai praplės virtuvės vaizdą. Dar kartais toks sprendimas pasirenkamas, kai virtuvė, pavyzdžiui, neturi išvis šviesos normalaus šaltinio. Tai yra, kai neturi lango ar langelio. Mat balta atspindi šviesą taip pat gerai kaip veidrodžiai, taigi, turėsite maksimalų apšvietimą. Tačiau kartu jus gali ir užvaldyti tam tikra tuštuma, kuri užvaldo ilgiau pabuvus ligoninėje.

Kitas, daug stilingesnis, variantas yra derinti baltas sienas su kokios nors spalvos virtuvės baldais. Arba, trečias pasirinkimas – derinti kokios nors spalvos sienas ir baltus baldus. Taip jūs vis tiek išlaikysite šviesią virtuvę, tačiau sykiu ji bus ir stilinga, jauki, maloni užsukti, pasigrožėti interjero sprendimais.

Reikalingi baldai virtuvei

Kokie turėtų būti tie virtuvės baldai? Jeigu rinksitės ir buitinę techniką, jau iškart pastebėsite, kad ji dažniausiai gaminama balta. Tad, jeigu renkatės ir baltus virtuvės baldus, tuomet techniką be problemų išsirinksite. Bus sunkiau, jeigu bus užsakoma kokios nors spalvos baldų gamyba, o tokių pačių spalvų norėsite ir buitinės komplektų. Tačiau, tai, kas sunku, nereiškia, kad yra neįmanoma. Viskas įmanoma, tik turėtumėte pagalvoti, kas yra tie baldai, kurių jums reikia.

Paprastai, jeigu virtuvėje pakanka vietos, yra dedamas koks nors stalas su kėdėmis, ir tai būna mini valgomasis ar bent jau vietelė, kur galima greitai išgerti kavos ir sukirsti keptą kiaušinį. Jeigu nėra vietos šiems virtuvėms baldams, tada bus tik būtini. Tai – virtuvės spintelės, stalviršiai, ant kurių gaminsite, kriauklė ir pagrindinė buitinė technika, kuri įsimontuos į bendrą vaizdą.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>