Domenas jūsų interneto parduotuvei

Ar kada nors susimąstėte, kodėl parduodami domenai vieni labai pigiai, o kiti didžiausiomis kainomis? Jeigu ne, leiskite jums padėti suprasti – tiesiog kai kurių domenų žmonėms itin reikia. Jie yra labai paklausūs ir žmonės tiesiog negali be tų domenų išsiversti. Kuriate verslą ir norite, kad jums sektųsi? Tuomet puikiai suprantate, kad domenas negali būti bet koks, jis turi būti taiklus kaip strėlė, lekianti į taikiniu viduriuką. Būtent todėl domenai kai kurie ir yra paklausesni.

Kokie yra paklausiausi

Renkuosi domeną parduotuveiVisų pirma, reikia pasakyti, kad konkurencija domenų rinkoje tikrai yra. Vieni domenai tiesiog yra labai paklausūs, o kiti – niekam nereikalingi ir neįdomūs. Tie paklausieji dažniausiai turi galūnę „lt“, jeigu taikoma būtent į lietuvių vartotojus. Jeigu orientacija yra platesnė, tada populiariausia galūnė būna „com“. Taip pat būna ir svarbiausia dalis – žodžiai, kurie eina prieš tašką. Geriausia, jeigu tas vienas žodis iškart nusako visą jūsų parduotuvės esmę. Tačiau netiks tarkime žodis „sėkmė“, net jeigu jums ir atrodo, kad tai visa jūsų parduotuvės esmė. Jums tai gal sėkmė, o klientui – paprasčiausia roletų parduotuvė. Taigi, jūs turite mąstyti tai, kaip mąsto klientas, kai galvojate savo parduotuvei vardą. Jeigu reikia jį sugalvoti, turite rinktis protingai. Pavyzdžiui, nebus gerai, jeigu pavadinsite parduotuvę „lentyna“. Jau geriau rašykite „mediniai baldai“ ar panašiai. Reikia ir konkretumo, ir tikslumo, ir lakoniškumo, ir aiškumo viename. Ilgiau pagalvojus, toks žodis ar žodžių junginys jums ateis į galvą. Ir, kai ateis…Turbūt pamatysite, kad toks domenas jau yra užimtas. Bus taip pat, kaip per loteriją – jums nepasisekė, bet bandykite dar kartą.

Ko geriau nesirinkti

Tokiu atveju, galėsite rinktis kitą alternatyvą, tą patį žodžių rinkinį su kita galūne, tarkime „net“ ar „eu“. Tačiau patys žinote, jog tai ne tokios populiarios galūnės. O būdamas labai panašus tas jūsų pavadinimas tikrai atrodys nekaip, lyginant su konkurento. Tarsi kažkoks pigesnis vargšas plagiatas. Tai jau geriau galvokite naują pavadinimą. Tik nedarykite jo per ilgo, klampaus. Vėl ieškokite kažko paprasto ir originalaus. Jeigu patys nesugalvojate – kreipkitės pagalbos į specialistus, kuriems geriau sekasi galvoti šūkius ir pavadinimus. Taip pat ir savo pačią svetainę paruoškite taip, kad būtų ne gėda į ją patekus, nes geras vardas vis tiek viso turinio už jus nesukurs, tą jau turėsite daryti patys.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>