Miško supirkimas Lietuvoje

Norint sėkmingai ir greitai parduoti savo mišką, visiškai nebūtina dėlioti skelbimų į įvairius portalus, bendrauti su potencialiais pirkėjais, atlikti rinkos tyrimą siekiant nustatyti kainą už kurią galėtų būti parduota jūsų nuosavybė ir t.t. Viskas ką jums reikia padaryti, tai tiesiog suvesti į Google paieškos sistemą raktinius žodžius “miško supirkimas” ir prieš jus atsivers visa galybė įvairiausių rezultatų. Užeikite į vieną iš tokių tinklapių, tarkime http://perkamemiska.lt/ ir pabandykite patikrinti, ar šie miško supirkėjai yra patikimi. Jei nežinote kaip tai padaryti, šis straipsnis yra kaip tik jums – jame pateiksime pagrindinius faktorius, kuriais remiantis galima nuspręsti, ką interneto tinklalapis sako apie miško supirkėjų įmonę.

Investicija į tinklapį – pagarba klientams

Ką matome užėję į tinklapį PerkameMiska.lt? Visų pirma, tai tvarkingas ir patrauklus, akį traukiantis dizainas. Tokiu tinklapiu naudotis patogu ir paprasta, o tai yra pirmasis faktorius, kuris nurodo, jog šiai kompanijai iš tiesų rūpi jos klientai.

Dar vienas labai svarbus dalykas, į kurį derėtų atkreipti dėmesį užsukus į bet kurios įmonės tinklapį, tai jų rekvizitai. Jie turi būti pilni ir aiškūs, nurodyti svetainėje. Tai nėra vien padorumo ženklas – to reikalauja Lietuvos Respublikos įstatymai. Jei tinklapyje nėra nurodyti įmonės rekvizitai, derėtų susirūpinti – tokia įmonė iš karto kelia nepasitikėjimą. Tai tas pats, kas pasitikėti skelbimų tinklapiuose besireklamuojančiais “verslininkais”, savo veiklos neįteisinusiais jokia juridine forma.

Kaip matote, tinklapyje yra nurodyta bent keletas kontaktavimo su įmone formų – galite tai padaryti telefonu, arba elektroniniu paštu. Tai yra tiesiog būtina, kadangi ne visi žmonės gali skambinti darbo valandomis, o kita dalis potencialių klientų nėra pratę naudotis elektroniniu paštu ir jiems tiesiog patogiau viską suderinti telefonu arba paskambinus susitarti dėl susitikimo.

Galų gale, paieškokite atsiliepimų internete. Galbūt kiti žmonės jau yra pasinaudoję konkrečios įmonės miško supirkimo paslaugomis ir pasidalino savo patirtimi – įspūdis iš pirmų lūpų yra pati geriausia reklama ir rodiklis, pagal kurį galite nuspręsti, ar norite bendradarbiauti būtent su šia įmone. Jei jums vis dar neaišku ir nesugebate susidaryti aiškios nuomonės, tiesiog susisiekite su įmone perkančia mišką ir aptarkite viską su jais pačiais – tokiu būdu suprasite, ar jie jums patinka, ar ne.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>