6D antakiai – ką būtina žinoti?

Azijoje atsiradusi ir greitai išpopuliarėjusi 6D antakių ilgalaikio makiažio formavimo technika, sukurianti labai natūralių antakių plaukelių efektą, šiandien jau tampa gerai pažįstama ir Europoje. Pavyzdžiui, internete į paieškos sistemą įvedus frazę microblading London jau randamas didelis kiekis ne tik grožio salonų, kuriuose naudojama ši technika, tačiau ir kursų, siūlančių išmokti šio natūraliai atrodančio grožio meno. Ši technika tapo ypatingai populiari dėl savo natūralaus efekto, nes ant odos piešiami atskiri plaukeliai, kuriuos sunku atskirti nuo natūralių antakių. Tai puiki galimybė nenaudojant makiažo priemonių atrodyti natūraliai toms moterims, kurios turi labai retus antakių plaukelius arba apskritai jų neturi.

Kaip išsirinkti tinkamą meistrę?

Antakių priežiūraŠi 6D permanentinio makiažo technika dar kitaip yra vadinama microblading technika, nes iš anglų kalbos išvertus tai reiškia „mikro pjūvis“, kuris ir yra natūralumo technikos esmė. Vienas iš didžiausių šios technikos privalumų yra tai, kad šis darbas gali išlikti net kelerius metus, tad labai svarbu pasirinkti kompetetingą meistrę.

Labai dažnai internete galima sutikti meistrių, kurios siūlo paslaugas pigiau. Tai labai gundantis pasiūlymas, atsižvelgiant į tai, kad šios ilgalaikio makiažo technikos kaina yra gan didelė. Dažnai tokių meistrių darbai gali labai nuvilti dėl kompetencijos trūkumo formuojant antakius ar dėl prastų priemonių ir pigmentų, kurie gali greitai pakeisti spalvą. Meistrių, kurios siūlo paslaugas pigiau, reikėtų vengti, nes greičiausiai jų padarytu darbu nebūsite patenkinta ir privalėsite kreiptis į kompetetingą meistrę, kad ištaisytų nekokybišką darbą. Taip išleisite dar daugiau pinigų ir nekokybiškai atliktą darbą gali būti labai sunku ar net neįmanoma sutvarkyti.

Prieš nusprendžiant atlikti šią techniką, pasikonsultuokite su kompetetinga kosmetologe, kuri paaiškintų kaip turi atrodyti Jūsų veido formai tinkantys antakiai, nes jie yra esminė dalis, pabrėžianti veido bruožus. Tuomet pasikonsultuokite su meistre – paklauskite kokie antakiai tiktų Jūsų veidui (taip galėsite įvertinti jos kompetenciją, lyginant su kosmetologės patarimais), paprašykite parodyti kuo daugiau atliktų darbų pavyzdžių, pasidomėkite ar jos naudojami pigmentai yra saugūs ir nesukelia alergijos. Internete pasidomėkite atsiliepimais apie meistrės darbus, jei yra galimybė – tiesiogiai susisiekite su viena iš klienčių ir pasidomėkite jos įspūdžiais.

Ilgalaikis makiažas yra labai atsakingas žingsnis, kurio pėdsakai ant Jūsų veido liks labai ilgam laikui, tad svarbu atsakingai išsirinkti meistrę, kuri galėtų suteikti aukštos kokybės paslaugas, kuriomis džiaugtumėtės ne vienerius metus.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>