Kokius reikalavimus žmonės kelia auklėms

Vaikų priežiūraAuginant mažus vaikus, visada praverčia auklių ar vaikų darželio pagalba. Agnetė sako, kad childcare in Edmonton yra reikšminga socialinė sritis kiekvienai šeimai, turinčiai vaikų. Dažniausiai nurseries in Enfield būna tikslas, kurio siekiama gana ilgai. Tėvai dar prieš gimstant vaikui ima galvoti, kur būtų galima rasti gerą auklę. Jie jos ieško ir tikisi, kad galės daugiau laiko skirti sau. Paprastai šiuolaikiniai tėvai turi nemažai reikalavimų auklėms. Kokie tie reikalavimai būna dažniausiai?

Amžiaus limitas

Dažnai kyla problemų, ieškant būtent pasirinkto amžiaus auklę. Ne viena jauna šeima pripažįsta, kad nelabai norėtų, kad jų vaiku rūpintųsi ilgametę patirtį turinti auklė, nes jos vertybės ir auklėjimo būdas gali būti pasenę. Poros tikina, kad jie norėtų susidurti su šviežio mąstymo aukle, kuriai vaikai dar būtų gana naujas dalykas, tačiau tuo pačiu jis būtų ir atsakingas. Auklė rūpintųsi vaiku kaip pirmą kartą, ji galėtų būti su juo ir galvoti apie vaiką naujai, netaikytų jokių senų gerų metodų, nenaudotų fizinių bausmių, būtų švelni.

Ne viena jauna šeima sako, kad kartais nenori palikti savo vaikų seneliams. Nors vaikai senelius visą gyvenimą atsimins geruoju, kaip tuos, kurie daugiausiai lepindavo, tačiau dėl itin greitai besikeičiančių laikų ir modernėjančios visuomenės, seneliai tampa tarsi sena relikvija. Tai, kaip jie auklėja vaikus, kokius diegia vertybinius pamatus, gali visiškai nesutapti su liberalių laikų tėvų vertybėmis ir diegiamais dalykais, taigi, jeigu tėvai nori išvengti senosios kartos įsikišimo, tai ir auklės dažnai ieško jaunesnės. Tačiau, žinoma, ne 15 – etės, niekada gyvenime nieko bendro neturėjusios su mažais vaikais.

Laisvas grafikas ir visiškas atsidavimas

Kita problema, dėl ko kartais būna dažnai gana sunku susirasti tinkamą auklę – tai jos laiko ir visiško atsidavimo reikalavimas. Taigi, kai auklė yra renkama tokia, kuri būtų visiškai atsidavusi ir galėtų tiesiog bet kurią akimirką atsidurti pas tėvus, tai reiškia, kad ji gyvena kažkokį nenuspėjamą gyvenimo būdą. O juk visi protingi žmonės, kurie geba kažką daryti gerai, visada būna susiplanavę sau laiką ir kažką dar veikia. Tad tikrai sunku rasti auklę, kuri galėtų ir stabiliu grafiku dirbti su vaiku, ir, esant ekstra situacijai, vėl pabėgti pas tėvus ir žiūrėti vaiką.

Bendrosios savybės

Ir žinoma, kiekvieni tėvai nori rasti protingą, mielą, švelnią, išsilavinusią auklę. Kadaise guvernantės profesija moterims buvo prestižinė, nes tik labai protingos moterys galėdavo auklėti ponų vaikus.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>