Dviaukščių lovų privalumai

Turint atžalų, vaikų kambario įrengimas tampa labai svarbiu klausimu, kuris verčia apsvarstyti galimybes sutaupyti vietos, sukurti jaukią ir malonią aplinką vaikams bei visa tai padaryti už padorią, prieinamą kainą. Šiandien dažnas tėvų pasirinkimas – tai dviaukštės lovos vaikams, mat jos sutaupo kambario vietos, yra smagi pramoga vaikams bei gali pasitarnauti ne tik kaip lova, bet ir lentynėlė ar komoda. Aptarsime kiekvieną dviaukštės lovos funkcionalumą bei peržvelgsime kainas.

Daugiafunkcis baldas

Lova vaikamsKaip ir minėjome anksčiau, dviaukštės lovos vaikams gali tapti ne tik daugiafunkciu baldu, tačiau ir smagia pramoga vaikams bei puikiu vietos ir pinigų taupytoju. Ar atsimenate vaikystėje didelį norą miegoti antrame aukšte, nes tai būdavo ta geriausia lovos vieta. O ar naktį bandymus išgąsdinti savo brolį, sesę, draugą ar giminaitį, pabildenus į lovą ar nuleidus kažką iš antro lovos aukšto į pirmąjį – netikrą vorą, varlę ar vabalą? O pokalbius iki vėlumos, kol mama išgirsdavo ir dar kartą pakartodavo, jog laikas miegoti? Dviaukštės lovos visada būdavo ir yra iki šiol puikus ryšio ir bendravimo puoselėtojas.

Žvelgiant iš tėvų pusės, dviaukštės lovos pasirinkimas yra labai naudingas, nes tai itin sutaupo vietos kambaryje. Negana to, kad nereikia statyti dviejų lovų, dažniausiai dviaukščių lovų laipteliai į antrąjį lovos aukštą būna fukncionaliai pritaikyti ir darinėjami. Į laiptelių stalčiukus vaikai gali susidėti savo žaislus ar knygas. Drąsiai galima teigti, kad dviaukštės lovos pasirinkimas vaikams yra vienas labiausiai vietą sutaupančių sprendimų, leidžiantis likusią erdvę išnaudoti kitoms reikmėms.

Dviaukščių lovų pasirinkimas ne tik labai patogus pasirinkimas vietos taupymo prasme, tačiau ir pinigų klausimu. Mat visiškai elementaru, kad dviaukštė lova vaikams kainuos kur kas pigiau nei dvi atskiros lovos, kurios užims dvigubai daugiau vietos ir atskirs vaikus, bei mažytė lentynėlė ar komoda su stalčiais. Apžvelgus funkcionalių dviaukščių lovų kainas Lietuvoje aiškiai matyti, jog kainos svyruoja nuo 240 eurų iki 800 eurų, priklausimai nuo dizaino sprendimų, funkcionalumo, medžiagų bei spalvų. Nors iš pažiūros kaina nėra labai žema, tačiau svarbu atsiminti, kad tai vis tiek pigiausias pasirinkimas.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>