Ar medžio grindys vertos investicijų?

Jei renkatės naujas grindis ar norite pakeisti senąsias, verta apsvarstyti visas grindų dangos galimybes. Vienas populiariausių sprendimų yra stilingos medžio grindys, vis dėlto daugelis pirkėjų jų bijo dėl sklandančių kalbų apie dideles šių grindų kainas ir sudėtingą priežiūrą.

Medinių grindų privalumai

Domus galerija siūloVienas svarbiausių medinių grindų privalumų – nepriekaištinga jų estetika. Tokios grindys dera praktiškai prie bet kokio interjero, nepriklausomai nuo to, ar žavitės klasika, ar modernizmu. Medinės grindys gali būti dažomos pasirinkta spalva, tačiau paprastai, siekiant daugiau natūralumo, paliekama tradicinė medžio spalva. Dar vienas privalumas – itin didelė medinių grindų pasiūla, todėl nesunkiai atrasite konkrečiai jums tinkamiausią variantą. Žinoma, visuomet svarbu bendrauti su šios srities profesionalais, galinčiais užtikrinti produkcijos kokybę ir ilgaamžiškumą, priešingu atveju galite skaudžiai nusivilti – keli sutaupyti eurai gali pareikalauti didžiulių išlaidų ateityje, t. y. nekokybiškos grindys greitai praras pirminę savo išvaizdą, todėl jas teks atnaujinti arba keisti kitomis.

Medinės grindys vertinamos ne tik dėl savo estetikos, bet ir dėl praktiškumo – tinkamai prižiūrimas medis tarnaus daugybę metų, be to, mediena išsiskiria puikiomis izoliacinėmis savybėmis, todėl yra rekomenduojamos ne tik nuosavam namui, bet ir butui, apsisaugant nuo kaimynų keliamo triukšmo. Priklausomai nuo individualaus stiliaus, grožio pjautos ir finansinių galimybių, pirkėjai gali rinktis ąžuolo, eglės, uosio, maumedžio ir kitos medienos grindis – daugiau informacijos domusgalerija.lt svetainėje. Abejojantiems siūlome atvykti pasikalbėti su salono darbuotojais ir peržiūrėti realius grindų pavyzdžius.

Medinių grindų trūkumai

Kalbant apie medinių grindų trūkumus paprastai išskiriama jų sudėtingesnė priežiūra. Tiesa yra tokia, kad natūralaus medžio grindys iš tiesų reikalauja daugiau dėmesio nei kiti grindų sprendimai. Vis dėlto, šių grindų kuriama estetika, komfortas, šiluma ir patogumas paprastai atperka visus rūpesčius. Prie medinių grindų trūkumų neretai priskiriamas ir kainos aspektas. Iš kitos pusės, nereikėtų pamiršti, kad tokios grindys yra ne kelerių metų sprendimas – tai ilgaamžė investicija, kuri laikui bėgant atsiperka. Objektyviai vertinant medinių grindų privalumus ir trūkumus, reikėtų aptarti ir grindų klojimo rūpesčius. Šis procesas reikalauja žinių ir praktikos, t. y. medinių grindų klojimas turi būti patikėtas šios srities profesionalams.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>