Investuokite į save, jeigu reikia, pasiskolinkite

Net ir nedidelė paskola iš credit24.lt gali būti pateisinamas žingsnis, kada tie pinigai skirti investicijai… Į save. Labai dažnai mes, sulaukę dvidešimt kelių ir pabaigę mokslus, įsisukame į užburtą ratą ir jau tokiame jauname amžiuje nustojame tobulėti. O tą daryti labai svarbu. Tobulėti, eiti ten, kur dar nebuvote. Eiti iš patogumo barikadų kažkur toliau, nes už žmogaus didžiausios baimės visada atsiveria geriausi dalykai. Tad nepatingėkite atsikelti anksčiau, atskirti reikšmingus dalykus nuo šiukšlių, jeigu reikia – pasiskolinti, ir daryti tai, kas atrodo vertinga jūsų gyvenime.

Mokslai yra mokami, net jeigu tai – klaidos

PaskolaJeigu norite mokytis, galbūt atsakingas finansinis partneris jums suteiks paskolą. Bet skolinkitės tokiems mokslams, kuriems verta skolintis. Kita vertus, kai padarome klaidą, bet iš jos pasimokome, sakome, kad mokslas yra mokamas, ir tai tikra tiesa. Nes iš tiesų jis toks yra. Galbūt nuspręsite daryti kažkokį keistą verslą, abejosite, pasiskolinsite investicijai, o paskui viską praleisite negrįžtamai. Tačiau galėsite tiksliai įvardinti savo klaidas. Vadinasi, būsite iš to pasimokę, žinosite, kas buvo negerai. Tikrai, mokslas mokamas, ir mums kartais verta už jį susimokėti per daug neskaičiuoti.

Pirkite būtinas darbo priemones

Kitas investavimo į save būdas – kurti sėkmingą verslą, darbo vietą. Po to, kai jau būsite padarę tuos dalykus, kad galėtumėte sukurti sau darbo vietą, turėsite ir galėsite įsigyti būtinas darbo priemones sau. Galbūt ketinate dirbti stogdengiu, nes profesinėje mokykloje pas Vaidą pabaigėte tokius kursus? Profesionalus stogdengys Vaidas patartų: „Reikėtų pradėti nuo pagrindinių įrankių įsigijimo, kopėčių pirkimo. Mano paties klaida buvo, kad iškart pirkau brangią talpią mašiną įrankiams ir kopėčioms susivežti, nors visa tai galėjau tuos kelis kartus per vasarą nusivežti su City Bee ar kita panašia transporto priemone vos už keliolika eurų. Kitą kartą taip ir daryčiau. Bet iš klaidų mokomasi. Taip pat reikėtų įsigyti visiems stogdengiams apsaugos priemones. Labai retai matau kada stogdengius dirbant su respiratoriais kai, pavyzdžiui, lupama asbesto danga. Arba, tarkime, aukštalipio apsaugos priemonės, visi lynai – tai irgi būtina. Verta į tai investuoti“, – įsitikinęs stogdengys Vilniuje ir Dzūkijoje. Tačiau yra ir daugiau sričių, kurioms verta stengtis investuoti.

Išsiruoškite į geresnę šalį

Galiausiai, jeigu manote, kad savo šalyje jums per sunkiai atsidaro durys, galite skolintis ir išvažiuoti padirbti į užsienį.

read the info

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>