Greitos paskolos internetu gali negauti netgi gaunantys pajamas

Kai elektroninėje erdvėje tenka ieškoti kreditorių, daugelis asmenų renkasi populiariausias bendroves. Ne taip turėtų būti imamos paskolos internetu. Jas imti reikia tokiose vietose, kuriose siūlomos mažiausios palūkanos. Taip pat verta akcentuoti, kad ilgalaikiai kreditai būtų kiek saugesnis variantas tiems, kurie norėtų kas mėnesį mokėti mažesnes kredito įmokas. Supraskite, ilgi terminai skatina palūkanų mažėjimą. Tad, kuo ilgesniam terminui imamos paskolos, tuo jų palūkanos būna mažesnės. Tai yra paprasti rinkos dėsniai, tačiau atminkite – yra bendrovių, kurios į tuos dėsniui spjauna ir nustato maksimaliai aukštas palūkanas. Paskolos internetu neturėtumėte ieškoti paskubomis, todėl siūloma kruopščiai įvertinti visus niuansus.

Kredito įstaigos, kurios siūlo ilgalaikes paskolas, turėtų būti peržiūrimos pirmiausiai. Jums reikia pasižiūrėti ar kredito įstaiga bet kokiam skolinimosi terminui taiko vienodą metinę palūkanų normą. Jeigu matote, kad renkantis ilgesnį terminą, mažėja ir palūkanos, tuomet tokiais pasiūlymais ir turėtumėte pasinaudoti. Matote, nors paskolos ir nereikia ilgam laikui, vis tiek siūloma nustatyti saugesnį grąžinimo periodą, nes bet kokiu atveju paskui bus galima grąžinti skolą anksčiau laiko. Kuomet paskola grąžinama anksčiau nei reikalauja sutartis, kreditorius yra įpareigotas iš naujo perskaičiuoti palūkanas. Tada jis gali reikalauti palūkanų tik už tą laiką, kurio metu buvote paėmę paskolą. Laimi visi – kreditorius atgauna skolą ir šiek tiek uždirba anksčiau laiko, o jūs išvengiate maksimalių palūkanų.

Ne ką mažiau svarbu tai, kad kreditoriams būtina tvarkingai tikrinti asmenų duomenis. Jeigu jūs kreipiatės į kredito bendroves būdami nedirbantys ir gaunate paskolą, tuomet žinokite, jog ją gavote neteisėtai. Ką tai reiškia? Tai reiškia, kad kreditorius gaus baudą ir privalės kompensuoti jūsų nuostolius. Jūs galėsite reikalauti palankesnio skolos grąžinimo grafiko ir tikėtina, kad apskritai neturėsite mokėti palūkanų. Finansų ekspertai apskritai pataria nevengti akiplėšiškumo tokiose situacijose. Matote, kreditoriai, išduodantys paskolas bedarbiams, gali gauti tokias baudas, kurios keletą kartų viršys paskolos sumas. Pasak ekspertų, jūs galite derėtis dėl skolos nurašymo, mainais, kad jokių pretenzijų nepareikšite Lietuvos bankui. Nors paskolų išdavimas bedarbiams praktiškai yra neįmanomas, vis tiek patartina pasidomėti teisės aktais ir tvarka.

Visos paskolos internetu išduodamos atsakingai. Bent jau taip teigia didžioji dalis finansų įstaigų. Atsakingumas reiškia tai, kad kreditoriai paskolų neišduoda tiems, kurie negali jų grąžinti. Kaip nustatoma ar asmuo ateityje turės iš ko grąžinti skolas? – tai padeda suprasti kreditingumo vertinimo procedūra. Kai atliekamas kreditingumo vertinimas, paskolų bendrovė pasižiūri į asmens paskutinių keturių mėnesių pajamas ir išveda vidurkį. Jeigu suma gaunasi pakankama, tuomet paskola internetu išduodama. Tačiau reikia paminėti, kad vertinant kreditingumą, būtina pritaikyti ir tam tikras taisykles. Tad, jeigu jums reikia paskolos internetu, tai dar nereiškia, kad ją gausite nors ir turite tvarių pajamų šaltinį.

#1$ komentaras

  1. Gerda

    Aš tai manau, kad greitasias paskolas turėtų dalinti dar atsakingiau, nes ne paslaptis, kad daug žmonių nuo jų nukenčia.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>