Energetinis auditas

Pastato energijos sunaudojimo kiekis yra svarbus. Nuo to priklauso daug kas, turi įtakos pirkimo bei pardavimo kainai. Tuo tikslu yra atliekamas energetinis auditas. Šio proceso metu yra nustatomi energijos ištekliai bei sąnaudos. Auditą galite užsisakyti, tokias paslaugas siūlo ne viena įmonė. Svarbu, kad viskas būtų atlikta pagal reikalavimus ir teisingai. Ne kiekvienas gali tinkamai tai padaryti. Pasirinkite patikimus ir patyrusius partnerius. Operatyviai ir profesionaliai energetinį auditą gali atlikti kskompanija.lt. Ši kompanija gali pasiūlyti ir daugelį kitų paslaugų jūsų pastatams. Kreipkitės ir jums nereikės niekuo rūpintis. kskompanija.lt gali pasiūlyti šias paslaugas:

  • Stogų dengimą (sutapdintų i šlaitinių).
  • Energinį sertifikavimą.
  • Termovizinių tyrimų atlikimą.
  • Statybos darbus.
  • Vidaus apdailą bei namų šiltinimą.
  • Akustinius tyrimus.
  • Pastatų sertifikavimą.
  • Sandarumo testus.

Audito paslaugosĮ kompaniją galite kreiptis statybų pridavimo klausimais. Specialistai jums gali patarti, kaip greičiau ir paprasčiau tai padaryti. Pridavimo procesas gali užtrukti ir nevykti taip sklandžiai, kaip tikitės. Kartais nutinka taip, jog pridavimas būna, netgi sudėtingesnis, nei statybų darbai. Įmonė siūlo tik kokybiškas paslaugas, kreipkitės ir patys tuo įsitikinsite.

Šiandieną daugelis senų statybų pastatų renovuojami. Tokiu būdu jie atnaujinami ir reikalauja mažiau energijos, jie yra ekonomiškesnis. Renovacijos metu turi būti parinktos tinkamos priemonės. Energetinis auditas šiuo atveju labai naudingas, leidžia įvertinti pastatą. Galėsite pagerinti higienos sąlygas, pastatas bus komfortiškesnis. Atlikus auditą turėsite informacijos apie energetinius nuostolius bei išlaidas. Bus nustatytos priemonės jų sumažinimui, šis procesas yra naudingas ir tikslingas. Pastatams yra svarbus energinis sertifikavimas. Kai kuriems statiniams sertifikatas yra privalomas. Statant naujus pastatus, kapitaliai renovuojant sertifikavimo paslaugos jums bus reikalingos. Energinio naudingumo sertifikavimo metu nustatoma energinio naudingumo klase. Išskiriamos devynios, kurios žymimos raidėmis ir pliuso ženklu. Pastatas bus vertingesnis, jei klasė bus, pavyzdžiui, aukščiausia (t.y. A++). Tai ekonomiškas statinys, kurio išlaikymas kainuos nedaug, kadangi energijos sąnaudos bus nedidelės. Tokie būna dažniausiai nauji pastatai arba kapitališkai renovuoti. Žemesnių energinio naudingumo klasių gali kainuoti pigiau perkant ar nuomojant, tačiau nepamirškite, kad tai gali būti neekonomiška. Jums gali tekti daugiau mokėti už šildymą, pastatas gal būti nesandarus. Didelis energijos naudojamas kiekis gali kainuoti nemažai. Rekomenduojama atsižvelgti į energinio naudingumo klase. Tai yra svarbu įvairių paskirčių pastatams.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>