Graži šypsena teikia pasitikėjimo

Vilniaus centro odontologijos klinika Denticija – pačiame Vilniaus centre įsikūrusi klinika. Kompanija bendradarbiauja su ligonių kasomis, tad naujausiomis technologijomis grįstas ir aukščiausios kvalifikacijos specialistų teikiamas paslaugas gali pasiūlyti įvairaus segmento klientams. Dantu protezavimas Klaipedoje, breketai, profilaktinės burnos priežiūros procedūros – tai tik dalis paslaugų ir produktų, kurias siūlo klinika.

Breketai – sveikų dantų link

Tiesūs dantysŠiuolaikinė žiniasklaida ypač sureikšmina įvaizdį ir kūno estetiką. Nors tai gali skambėti kaip stereotipinė frazė, tačiau pirmasis įvaizdis (kurį, beje, labiausiai formuoja mūsų fizinė išvaizda) gali nulemti ilgalaikę aplinkinių nuomonę, kurią itin sunku formuoti. Tvarkingi dantys – tai tarsi žmogaus vizitinė kortelė. Visgi, yra tikrai daug žmonių, kurie verčia pasirenka kęsti kreivų dantų naštą, nes yra įtikėję, kad rimtos šypsenos korekcijos skirtos tik vaikams ar stiprius fizinius skausmus kenčiantiems asmenims. Visgi, šiuolaikinės technologijos leidžia tiesinti dantis be didelio skausmo – jeigu seniau buvo naudojamos kabės su dantis apraizgančiomis vielutėmis, šiandien klinika Denticija gali pasiūlyti „Damon“ kabes, kurios nesukelia diskomforto ir nereikalauja „paveržimo“. Aptartos kabės yra mediciniškai patvirtintos ir prognozuojama, kad greitu metu jos visiškai iš rinkos išstums tradicines kabes – „Damon“ kabės pagreitina gijimą, mažina trintį. Taip pat, vietoj standartinių kasmėnesinių apsilankymų pas daktarą, nešiojantys „Damon“ pas savo odontologą turės lankytis ne dažniau nei kartą per 10 savaičių – tai ypač aktualu greitą ir dinamišką gyvenimo būdą gyvenantiems asmenims. Šios kabės tinka tiek siekiant estetinių pokyčių, tiek ir situacijose, kuriose reikalingas rimtesnis medicininis įsikišimas – sąkandžio tvarkymui ar viso žandikaulio performavimui. „Damon“ breketai paremti nauju technologiniu sprendimu – kabės gali kartu su dantimis laisvai slankioti ant lanko ir taip maksimaliai sumažinama trintis, leidžianti pagreitinti gijimą. Šios technologijos taikymo jau mokoma geriausiuose pasaulio medicinos universitetuose.

Amberdenta – dantu protezavimas Vilniuje

Jeigu ir turime tiesius dantis, vistiek neesame apsaugoti nuo jų skilimo ar lūžimo – protezų nešiojimas vienaip ar kitaip skirtingais gyvenimo tarpsniais paliečia kiekvieną iš mūsų. Normaliam dantų lanko sutrikdymui užtenka prarasti vieną dantį – didesnis krūvis tenka kitiems dantims, sugadinamas estetinis vaizdas (kas gali turėti įtakos psichologinei gerovei). Egzistuoja skirtingi dantų protezavimo būdai, bet viskas priklausys nuo individualios Jūsų situacijos – paprasčiausiai rekomenduojama atvyki į konsultaciją ir patyrę kompanijos specialistai pristatys geriausius Jums individualiai tinkančius sprendimus. Nors internete galite rasti nemažai informacijos, bet konkretus sprendimas priklausys nuo Jūsų kaulo struktūros ir būsenos, kurią nustatyti gali padėti odontologas.

Dažnesnės dantų problemos protezavimui

Dažniausiai protezavimą apsunkina kaulo struktūra – ištrupėjimas, deficitas, struktūra. Iš tiesų, implantavimas yra ganėtinai lengvai atliekama operacija, tačiau ji reikalauja palankios vietos, kurioje būtų nenutirpęs, tvirtas kaulas. Iš esmės kaulo deficitą nulemia trys pagrindinės priežastys: pirmiausia tai yra natūralus procesas po danties pašalinimo, iškritimo. Mūsų organizmas sutvertas taip, kad maksimaliai reaguotų į aplinkos poveikį ir neturėtų nereikalingų organų ar galūnių. Dančiui iškritus, po juo buvęs kaulas tampa nebereikalingas ir natūraliai ima tirpti. Taigi, išrovus arba praradus dantį nerekomenduojama ilgai laukti prieš apsilankant pas odontologą dėl protezavimo galimybių aptarimo. Kita priežastis – išimamų protezų nešiojimas. Pastarieji yra nepatogūs, tačiau jeigu nusprendėte tokius naudoti – verčiau tą darykite ir toliau, nes Jūsų kaulas kiekvieno sukandimo metu yra spaudžiamas dvigubai ir tolesnis implantavimo procesas tampa ypatingai sudėtingas. Galiausiai, paskutinė priežastis yra danties šalinimo operacija – jeigu ją atlieka daktaras, kuris

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>