Šasi – šarnyrų remontas ir ne tik

Rūpintis savo transporto priemonės važiuokle svarbu ne tik tada, kada jau išlenda vienas ar kitas gedimas, bet irprofilaktiškai. Pavyzdžiui, visiems vairuotojams ne paslaptis, kad šarnyrai yra bene svarbiausia važiuoklės dalis, kuri dėvisi važinėjant nelygiais keliais, nesilaikant saugaus vairavimo principų. Jos dėvėjimuisi įtakos gali padaryti ir oro sąlygos, atmosferos procesai. Susidėvėjus reikalingas sarnyru restauravimas. Šiandien pristatysime aukšto lygmens servisą Šasi, atliekantį įvairius automobilio važiuoklės remonto darbus.

Šasi serviso paslaugos

Auto remonto darbaiAutoservisas Šasi veikia jau beveik dvidešimtmetį. Šiandien automobilio važiuoklės dirbtuvės Šasi yra Utenoje bei Panevėžyje, atliekamų paslaugų spektras stipriai išplėstas, suburtas ne tik didelis patenkintų klientų ratas, bet ir įgyta didžiulė patirtis. Bendrovė save pristato kaip atsakingai dirbančią ir aukščiausio lygmens automobilių serviso paslaugas teikiančią komandą. Pagrindinės Šasi paslaugos – šarnyrų keitimo ir restauravimo darbai, traukių restauravimas,ivorių restauravimas, stabdžių sistemų remontas, amortizatorių remontas, stabdžių suportų remontas, kaladėlių keitimas, guolių keitimas, atliekama įvairi diagnostika, prekiaujama automobilių dalimis ir priežiūros priemonėmis. Teikiama ne tik lengvųjų automobilių, bet ir mikroautobusų važiuoklės diagnostika. Palyginus su paslaugomis, kurios buvo klientams teikiamos prieš dvidešimt metų, šiandien paslaugos praturtintos inovatyviais sprendimais. Atliekamas kompiuterinis ratų suvedimas, kuris reikalingas, norint mažinti transporto priemonės apkrovas, prislopinti automobilio padangų dylimą, sumažinti kuro sąnaudas. Remonto dirbtuvės įrengtos profesionaliai, jose yra visa svarbi technika ir mechanizmai. Servisas Šasi dirba su geriausius vardus turinčiais gamintojais ir prekių ženklais, taigi galite būti tikri, kad savo automobilio reikiamas dalis įsigysite aukščiausios kokybės. Servisas taip pat teikia mikroautobusų nuomos paslaugas, kas yra labai naudinga palikus remontuoti savo transporto priemonę – klientas neapriboja savęs ir nelieka be susisiekimo priemonių. Taip pat mikroautobuso nuoma yra paklausi tarp keliaujančių į užsienį, kada yra daugiau keleivių, reikalingas krovinių pervežimas ir kitos paslaugos. Šiek tiek plačiau pakalbėkime apie dažniausiai atliekamus automobilio važiuoklės remonto darbus. Kaip jau minėjome, šarnyrų restauravimas reikalingas tada, kada šie stipiainusidėvi dėl vairavimo stiliaus ir įvairių aplinkos procesų. Šito ignoruoti nevertėtų, kadangi nusidėvėjus šiai važiuoklės daliai suprastėja važiavimo kokybė, automobilis tampa nebe toks saugus. Įdomu tai, kad šarnyrų nusidėvėjimas dažniausiai jaučiamas keleivio pusėje, nes būtent šiai pusei dažniausiai tenka didelės apkrovos – vairuotojas savo puse dažniausiai apvažiuoja šulinius, duobes, nelygumus, tai įvyksta refleksiškai. Labai dažnai smulkių šarnyrų gedimų nėra lengva pastebėti – vienintelis būdas yra atlikti profilaktines patikras. Tuo tarpu atsiradus stambesniems gedimams, ima girdėtis specifiniai garsai, pradžioje tylūs ir galiausiai pereinantys į gana garsų šarnyrų skleidžiamą triukšmą. Panašiai yra ir su amortizatoriais ir su kitomis transporo priemonės važiuoklės dalimis. Panašių problemų ignoravimas gali baigtis taip, kad vieną dieną bus reikalinga technine pagalba kelyje.

Šasi servisas – geriausi meistrai

Vladas iš Panevėžio per pastarąjį dešimtmetį pakeitė tris transporto priemones ir su visomis trimis visada lankydavosi tik Šasi servise. Kompetetingų meistrų paslaugos, malonus aptarnavimas, naudingi patarimai, geras kainos ir kokybės balansas, puikūs remonto terminai, kokybiška parduodama produkcija – tik nedaugelis privalumų, dėl kurių Vladas niekada neiškeistų minėto serviso į kitą. Šasi gerbia ir vertina savo klientus, todėl noriai konsultuoja juos telefonu įvairiais klausimais, periodiškai skelbia įvairias akcijas, savo internetinėje svetainėje talpina naudingą informaciją ir patraukliai pateikiamas naujienas. Puikiai sutvarkyta aplinka ir inovatyvi automobilių remonto technika visada užtikrina kokybiškiau atliekamas paslaugas. Būtent todėl Vladas, jau tapęs lojaliu Šasi klientu, šiuos meistrus rekomenduoja ir savo draugams.

car-removal-brisbane.com.au

hardworkout.no

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>