Ką reikia žinoti apie planšetes?

PlanšetėNusipirkti planšetę atrodo paprasta tik iš pirmo žvilgsnio, nes kai tik pradedate paieškas suprantate, kad viskas yra kur kas sudėtingiau. Įvairios plansetes parduodamos ne tik skirtingose vietose, bet ir skirtingomis kainomis, su skirtingomis funkcijomis bei galimybėmis. Ką reikia žinoti, kai norite pirkti planšetę?

Svarbiausia išsiaiškinti, kam jums reikalinga planšetė t.y. kokiam tikslui dažniausiai naudosite šį įrenginį. To reikia tam, kad žinotumėte, kokio dydžio ekrano reikia ir kokių kitų funkcijų jums gali prireikti. Pavyzdžiui, perkantys planšetę tam tikslui, kad žiūrėti vaizdo įrašus, turėtų rinktis didelio ekrano planšetę. Jeigu jos jums reikia tokiems tikslams, kaip naujienų skaitymas ar nedideli darbai, tai pakaks nedidelio ar vidutinio dydžio ekrano. Be to, priklausomai nuo to, kur dažniausiai naudositės planšete, galite taip pat rinktis dydį. Jei dažniausiai ja naudositės būdami namuose, tai galima rinktis didelio ekrano planšetę, o jeigu norėsite dažnai neštis su savimi, tai verčiau rinktis mažesnį dydį, nes taip bus paprasčiau ją pasiimti su savimi.

Svarbu atkreipti dėmesį ir į parametrus. Norint, kad veikimas būtų sklandus, reikėtų, kad procesorius turėtų ne mažiau, kaip du branduolius. Tai užtikrins, kad norimas interneto tinklapis atsivers pakankamai greitai ir kitų darbų netrikdys greitis. Beje, dabar yra ir aštuonių branduolių planšetės, tačiau, jei jūsų poreikiai standartiniai, tai jums nereikia permokėti už tai. Svarbi ir operatyvioji atmintis. Įprastai pakanka 2 GB atminties, tačiau norint sklandesnio veikimo, reikėtų rinktis 3 GB. Taip pat reikia pagalvoti ir apie talpą. Talpa gali būti nuo 4 GB iki 64 GB. Jei šios talpos nepakaks, tai galima įsigyti papildomą MicroSD kortelę, kurios talpą galėsite pasirinkti pagal poreikius.

Vaizdas, kurį matysite turi didelės reikšmės, juk ekrano galimybė kokybiškai perteikti vaizdus tikrai svarbi. Visas plansetes galima suskirstyti pagal ekrano tipą ir raišką. Pavyzdžiui, AMOLED ekranas tiks tuomet, kai norima planšete naudotis ne tik patalpose, bet ir lauke šviečiant saulei. Kuo didesnė ekrano raiška, tuo geresnis bus vaizdas.

Ar kaina svarbi renkantis, ką pirkti? Svarbiau išsirinkti tinkamą gamintoją, modelį ir funkcijas. Kai tai bus padaryta, tai pirkiniu būsite patenkinti, o ir naudotis tokia planšete, kuri atitinka jūsų lūkesčius, bus daug geriau, todėl geriau įsigyti kokybišką, nei pigią ir su ne tomis galimybėmis, kurių jums iš tikrųjų reikia.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>