Kada reikalinga pilvo sienos plastika

Apie žmones, kuriems yra atliktas pilvo riebalų nusiurbimas, dažnai mąstome skeptiškai – nejaugi jie negalėjo tiesiog turėti daugiau valios, mažiau valgyti ir taip atsikratyti riebalų? Pasirodo, pilvo plastika (plastikoschirurgai.lt/pilvo-sienos-plastika) gali būti daroma kartais kaip labai reikalingas dalykas, kai kitaip pilvo išvaizdos pakeisti neįmanoma.

Pilvas po gimdymo

Grožio chirurgijaViena iš dažnesnių situacijų, kada pagelbėti grąžinti puikią pilvo formą gali padėti tik plastinė chirurgija, yra gimdymo padarinys. Jeigu moteris buvo itin liekna, o laukėsi didelio kūdikio ar net kelių vienu metu, pilvo raumenys ir oda gali labai išsitampyti. Tai itin būdinga vyresnėms gimdyvėms, kurių oda jau nebūna tokia elastinga kaip jaunų moterų. Jeigu tapus mama norisi susigrąžinti ikigimdyvinę būklę ir turėti tokį patį pilvą, kartais vien sporto ir tinkamo mitybos režimo nepakaks. Yra dalykų, kurių neatstatysi be chirurgo peilio. Žinoma, iškart pagimdžius pilvo sienos plastika nebus atliekama, nes dar turės praeiti laikas, kada galima matyti, kiek pilvas natūraliai atsistato į savo pirminę būklę. Tačiau, jeigu tas laikas jau praėjo, o pilvas liko negražus, diskomfortą dėl to jaučiančios moterys gali atlikti pilvo plastiką ir tiesiog susitvarkyti viską, kad būtų geriau.

Pilvas po operacijų

Atlikus kai kurias operacijas, tokias kaip Cezario pjūvį, tulžies šalinimą, ginekologines operacijas per pilvą, apendicitą ir kitas, esant pjūviams, gali tekti pasinaudoti plastine chirurgija, kada norima susigrąžinti lygią odą. Randų šalinimas ant pilvo taip pat yra plastinės chirurgijos užduotis, tačiau ji yra paprastesnė negu visa pilvo sienos plastika. Ji dažnai atliekama su lazeriu.

Netekus daug svorio

Nederėtų smerkti nė vieno žmogaus, kuris priauga svorio, nes jeigu jums taip neatsitiko, tai dėl to, kad galbūt turite kitokią genetiką, kitokią aplinką. O žmonėms, kurie numeta svorį, vien tuo viskas nepasibaigia. Jeigu antsvoris buvo tikrai didžiulis, labai dažnai tenka dar daugiau padaryti, siekiant tą antsvorį sumažinti, kitaip nepajudėsite iš vietos, jeigu nepasinaudosite plastine chirurgija. Kodėl to reikia? Elementaru, juk oda gali būti elastinga, tačiau ji visgi ribotai elastinga, ypač vyresnių žmonių oda. Todėl, numetus svorį, gali būti labai išsitampiusi pilvo oda, jeigu pagrindinis antsvoris ir riebalų sankaupos buvo čia. Vien sportas tos odos negrąžins į vietą, todėl gali tekti pasinaudoti plastine chirurgija. Tai patikimas ir greitas būdas atgauti norimą formą, ir svarbiausia – jis tikrai efektyvus.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>