Kaip ieškoti tobulo būsto

Norite kraustytis gyventi į naują vietą? Galbūt AmberCity pasiūlymai butams gali jums padėti. Visgi pirmiausia reikia suvokti savo poreikius, nes tik juos žinodami, galėsite ir išsirinkti tinkamą butą. Štai keletas patarimų apie tai, kaip verta rinktis butą.

Žinokite savo finansinius rėmus

Pirmiausia geras įprotis būtų iškart apsibrėžti savo komforto ribas. Kiek jūs sau galite leisti? Veikiausiai yra numatomos strategijos, kur gauti pinigų buto įsigijimui. Bet jūs galite jas ir patikslinti. Kiek daugiausiai galima skirti, jeigu pirksite tik iš santaupų? Koks būtų limitas, jeigu pirktumėte su paskola? Tokie klausimai tikrai svarbūs.

Renkamės vietą: kaip toli nuo centro

AmberCity pasiūlymai butamsKai kuriems žmonėms svarbiausias klausimas yra, kaip toli būstas yra nuo centro. Kodėl tai taip rūpi? Nes miesto centras visada siejasi su kultūros centru ir židiniu. Su gyvenimo pulsu. Ypač, jeigu tai yra sostinės centras. Tuomet tenka rinktis arba mažesnį ir prastesnių sąlygų butą arčiau centro, ar geresnį, geriau atrodantį, erdvesnį ir nuo centro toliau esantį butą. Žinoma, kai kuriems žmonėms miesto centras niekada nieko nereiškė, nebuvo svarbus dalykas, taigi, jiems ir tokio prioriteto nėra. Vadinasi, šie žmonės netgi yra savotiškai laisvesni – jie ieškos kokybės ir vadovausis kitais kriterijais, tad galbūt su ta pačia suma užuot įsigiję aptriušusią palėpę miesto centre, jie mielai nusipirks didelį ir erdvų butą Pašilaičiuose.

Renkamės vietą: kaip toli nuo upės arba žaliųjų zonų

Kai vieniems svarbu netoliese jausti senamiesčio dvasią, kiti nori gamtos. Vanduo – mūsų stichija ir mūsų gyvybė. Nemunas ir Neris skalauja Kauno krantus, Neris atsiduoda Vilniuj, o Klaipėdą plauna Baltija. Vanduo – gyvybės šaltinis ir tai kai kurie žmonės tai jaučia itin gerai, todėl jie nori gyventi arčiau upės, arčiau miško, arčiau gamtos. Tai irgi svarbus kriterijus, renkantis sau gyvenamąją vietą.

Renkamės vietą: sąlygos augti vaikams

Dar kitiems labai svarbu yra esamos ar galimos būti sąlygos auginti vaikams. Kažkam galbūt atrodo, kad pakanka vienokių sąlygų, kiti sakys, kad reikia kitokių. Svarbu bus ir buto dydis, ir kaimynystė, ir atstumas nuo darželio bei kiti dalykai.

Buto dydis ir išplanavimas

Žinoma, tai labai svarbus kriterijus ir jūs būtinai apie jį pagalvosite, kai rinksitės, kur gyventi. Taigi, turėsite nuspręsti, ar užteks mažiausio kompaktiško buto, ar norėsite kažkiek didesnio, o gal išties didelio, kuriame sutilptų ir labai didelė šeima.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>