Kaip išsirinkti kompresorių

KompresoriaiSiekiate įsigyti optimalų kompresoriaus variantą? Šiuos straipsnius ir norime Jums padėti tai padaryti, įvertinant įvairius parametrus ir atrankos kriterijus, taip pat, aptariant konkretų prekinį ženklą – aspera kompresoriai.

Vienas pirmųjų darbų, kuriuos turite įsivertinti – gerai sau apsibrėžti, kokios rezultato iš kompresoriaus tikitės. Gan dažnas atvejis kai pirkėjai prioritetu laiko kompresoriaus galingumą, dydį kainą ar kitus parametrus, tačiau pamiršta atkreipti dėmesį į svarbiausią kriterijų – įrenginio paskirtį. Patys kompresoriai yra puikus mechanikos sprendimas, kurio esminė savybė paprastumas. Jie veikia gaudami energiją iš elektros maitinimo šaltinio į elektros variklį (arba motorą), kurio pagalba atskiroje kietmetalio talpoje oras kelis šimtus kartų suspaudžiamas. Kalbant apie kompresorių paprastumą, būtinai atkreipkite dėmesį į tam tikrus gamintojus – aspera kompresoriai savo rinkoje paprastumu ir efektyvumu stoja į pirmąsias gretas. Žvelgiant į esminę įrenginio paskirtį bei norint nusipirkti puikios kokybės kompresorių, būtinai analitiškai įvertinkite visas specifinio įrenginio, kurį naudosite kompresoriaus pajungimui, specifikacijas, pavyzdžiui, abrazyvinių medžiagų įrankiams bus būtinas bent 6 barų slėgį išvystantis įrenginys, tačiau pulverizatorių naudojimui turėtų pakakti ir 4 barų slėgis. Kompresorius turi būti pasirinktas įsivertinus konkrečias gamintojo specifikacijas. Pirmiausia, rinkitės pagal našumą, taip pat ir bakto talpą bei slėgio parametrus – galimai išvystomą didžiausią slėgį. Apie ką kalbėjome jau ir anksčiau, renkantis kompresorių, itin daug vartotojų pervertina galingumą ar mobilumą. Jeigu Jums itin svarbūs pastarieji parametrai, rekomenduojame išbandyti st9mokliniusbendraašius modelius. Iš kitos pusės, lengviausiai transportuoti galėsite ne tik šiuos, bet ir kitų gamintojų gaminius, pavyzdžiui, aspera kompresoriai. Renkantis kompresorių, dažniausiai juos sutiksite trijų galimų variantų. Itin dažnai pasirenkami buitinio naudojimo arba, kitaip vadinami, paprasti kompresoriai. Tokie įrenginiai lengvai pritaikomi skirtingos veiklos industrijose arba buityje, dažnai juos sutiksite netgi namuose, kasdienybėje. Galbūt ir Jūs atsimenate senus senelių garažus, kuriuose kompresorių itin greitai oru pripildydavote dviračio ar automobilio padangas, o kartais būdavo patogu nupūsti dulkėmis arba pjuvenomis apkritusias grindis. Tiesa, tokie įrenginiai tinka ir platesniam pritaikymui – pavyzdžiui, jais lengvai galėtume nudažyti norimą daiktą pulverizatorių. Visgi, jeigu norite turėti tikrai gerą ir universalų daiktą, rekomenduojame pamąstyti apie kitokius kompresorius – pavyzdžiui, rotoriniai arba sraigtiniai. Nesvarbu, kokį įrenginį rinksite, būtinai pradžioje įsivertinkite technines specifikacijas tinkamai ir kad prietaisas Jums tarnautų taip, kaip ir norėjote.

Galiausiai, kalbant apie suspausto oro kompresorius, kitas būtinai vertintintas kriterijus yra energijos sunaudojimas. Jeigu itin daug dėmesio kreipiate kainai, paskaičiuokite, kad kaina sudarys ne daugiau nei kelis procentus visus kelių metų kaštų sumos – o veikimas gali skirtis net kelis kartus, vertinant tiek eksploatacines išlaidas, tiek ir galingumą, efektyvumą ir kita. Taigi, truputį brangiau kainuojantis, bet geresnis prietaisas Jums gali atsipirkti itin greitai, tačiau viskas atsiremia į pradinę investiciją. Gan dažna klaida – pasirenkamas nepakankamai galingas ar universalus kompresorius. Iš vienos pusės, tai nėra didelė klaida – juk visada galima pasistatyti antrą įrenginį, tačiau ar nėra pigiau bei efektyviau įsigyti aukštos kokybės, naują ir gero gamintojo vieną, universalų ir lengvai transportuojamą prietaisą vietoje dviejų, skirtingų, galimai netgi sunkiau pritaikomų? Visi didesnės vertės pirkiniai reikalauja didelio pasiruošimo, analitiško ir kruopštaus darbo – tą pačiam atlikti yra sunku. Tikrai rekomenduojame geriau pasikliauti savo ekspertinę sritį puikiai išmanančiais specialistais, kurie padės padaryti geriausią investiciją. Pirkti kompresorių galima ir internetu – angliškai arba rusiškai informacijos gausu, o internetinių parduotuvių su šiais prietaisais taip pat nestinga. Tačiau stipriai rekomenduojame vykti į įgalioto prekybininko arba tiesiogiai, į atstovo, prekybvietę ir kalbėtis gyvai, galbūt net praktiškai išbandyti kai kurias kompresoriaus galimybes. Nepamirškite, kad kai darote rimtą investiciją, jūs norite rasti gerą partnerį, kuris ne tik parduos Jums vieną ar kitą prietaisą, bet ir padės jį eksploatuoti, remontuoti ir galbūt plėtoti savo veiklą.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>