Svetainė pagal Jūsų poreikius

Renkantis baldus visi turime skirtingų poreikių bei taisyklių, kurios nusprendžia kokiais baldais apsatyti savo namų patalpas. Tikriausiai daugiausiai išsisikiriančių nuomonių bei pageidavimų sulaukia svetainės baldai, kurie kiekvienam žmogui turi atlikti skirtingą funkciją – vieniems jie turi būti minkšti ir sukurti poilsio kampelį, kitiems jie turi būti odiniai bei šiek tiek įpareigojantys, tretiems apskritai nereikia minkštų baldų. Svetainės baldų pasirinkimus nusprendžia Jūsų norimas sukurti kambario funkcionalumas, todėl ši namų vieta dažnai yra pati įdomiausia ir atskleidžianti nemažą žmogaus asmenybės pusę.

Klasikinis dizainas

Baldai svetaineiGera sena klasika niekuomet neišeina iš mados ir visuomet asocijuojasi su rafinuotumu, elegancija, o kalbant apie interjerą – medžiu. Medžio spalvos klasikiniai ir net senų laikų svetainės baldai puikiai sukurs jaukią atmosferą, kartu su židiniu ir didele knygų lentyna. Be jokios abejonės, derinant klasikinį stilių kartu su modernu, galima gauti išties įspūdingų rezultatų, kurie bus malonūs tiek jūsų akiai, tiek ir įsirėš į svečio atmintį. Renkantis minkštus baldus klasikinaim dizainui derėtų pasilikti prie tam tikrų spalvų odinių baldų arba vintažinių minkštų baldų su medžio apdaila. Sukurti maksimaliam jaukumui, nepamirškite supamosios kėdės šalia židinio!

Modernus dizainas

Modernus svetainės dizainas puikiai tiks tiek šeimoms, tiek ir asmenims, norintiems sukurti ypatingai minkštą, šviesią ir jaukią poilsio patalpą. Šiandien modernūs baldai pasižymi šviesiomis pastelinėmis spalvomis arba ryškių ir blankų spalvų kontrastais. Priklausomai nuo jūsų norimos svetainės paskirties, svetainę galima sukurti kaip itin jaukią ir minkštą patalpą poilsiui, kam tikrai prireiks pastelinių raminančių kreminių spalvų, mažos knygų lentynėlės, toršero bei minkštų baldų. Be galo patogu ir madinga pakabinami krėslai, kuriuose galėsite sukurti savo jaukumo kampelį.

Šeimai

Šeimoms, turintinčioms mažų vaikų ypatingai svarbi saugi aplinka bei praktiškumas. Todėl svetainės dažnai tampa mažų vaikų žaidimų kambariais. Rekomenduojame svetainę įrengti šviesią ir jaukią vaikams, tačiau atsižvelgiant ir į savo poreikius. Minkšti baldai dažnai gali būti ir praktiški, todėl renkantis oda apvilktus minkštus baldus laimėsite tiek saugumo, tiek patogumo, tiek ir praktiškumo klausimais. Modernios apvalaios formos ir lakuoti paviršiai taip pat bus kur kas atsparesni purvui. O ir šių daiktų impregnavimas yra kur kas paprastesnis.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>