Kaip nebrangiai, tačiau stilingai aprengti vaikus?

Man, kaip trijų pagrandukų mamai, klausimas apie jų aprangą kyla dažnai. Pirmiausiai todėl, kad prestižinėse parduotuvėse vaikų rūbai yra gana brangūs, o antra todėl, kad nori nenori, o per kiekvieną spektaklį sulygini saviškių ir kitų aprangą: „Ar aš gera mama? Taip, mano princesės pėdkelnės baltesnės, nei kitos mergaitės.”. Tokios ir kitokios mintys neapleidžia ne manęs vienos, todėl nusprendžiau pasidalinti keliomis paslaptimis apie tai kaip pigiai, tačiau stilingai rengti vaikus.

Kiekybė – nėra prioritetas

Pigus drabuziai vaikams gali būti, tačiau jeigu vaikų neišmokysime jų saugoti, teks pirkti urmu ir susidarys nemenkos sumos. Drabuziai vaikams, kaip ir suaugusiems, turi būti vilkimi pagal vietą, laiką ir progą. Jeigu keliaujame į parduotuves, argi reikia vilktis puošniausią suknelę, kuri buvo skirta vaiko šventei darželyje? Tikrai ne. Tenka pastebėti, kad kaip ir suaugusiems, taip ir drabuziai berniukams bei drabuziai mergaitems sukuria tam tikrą nuotaiką, padeda įsikūnyti. Todėl saugomi šventinius jų rūbus įspūdingoms progoms. Taip pat atskirkime rūbus, kuriais vaikas kulniuoja į darželį ir tuos, kuriais vilkėdami laksto kieme ar namuose žaidžia karą.

Tik natūralūs audiniai

Stilingi rubai vaikams bus tik švarūs ir kokybiški. Norisi taupyti rūbų sąskaita, tuomet rubai vaikams internetu, rubai vaikams is anglijos ir drabuziai vaikams ispardavimas yra mano pasirinkimas. Tačiau ir internete skaitau apie audinių sudėtį.

Įsigiju tik išskirtinai iš natūralių audinių pagamintus gaminius. Pigus drabuziai vaikams gali būti ir stilingi, ir kokybiški. Tereikia skirti bent pusvalandį paieškai interneto platybėse.

Dalintis

Pigus drabuziai vaikams kartais būna greičau išaugami nei nudėvimi. Tokiais atvejais tiesiog juos perleidžiame jaunesnei atžalai arba pusbroliams ir kitoms šeimoms. Drabuziai vaikams tokiu būdu padeda ne tik sutaupyti, tačiau ir karmos taškų uždirbti.

Priežiūra

Pigus drabuziai, kaip beje ir brangūs turi būti ne tik skalbiami vėsiame vandenyje. Geriausia jeigu jų skalbimui naudosime natūralias skalbimo priemones. Įsisenėjusias dėmes išimti pavyks su sodos arba acto tirpalu. Žinoma, ši taisyklė negalioja su drabuzeliai kudikiams. Vaikiski rubai berniukams ir mergaitėms iki metukų turėtų būti virinami. Pigus drabuziai vaikams turi būti lyginami.

Pigus drabuziai tarnaus tiek pat ir dar ilgiau nei brangūs, jeigu bus tinkamai prižiūrimi.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>