Kodėl negalima spam‘inti klientų?

Daugelis verslininkų, norėdami gauti kuo daugiau užsakymų – savo klientams nuolatos primena, kad jie yra ir kad reikėtų vėl ir vėl naudotis paslaugomis. Turbūt ir Jums ne kartą teko atsidaryti el. pašto dėžutę ir joje rasti labai daug niekinės ir Jums visiškai neaktualios informacijos, kuri ne tik kad nesuteikė žinių, tačiau net ir pradėjo erzinti. Google reklama, SEO paslaugos ir kitos galimybės ne veltui šiuo metu pristatomos kaip pats geriausias pasirinkimas jeigu norite tiek pritraukti naujų klientų, tiek išlaikyti senus. Paprasčiausiai, spam‘as ne tik kad neteikia naudos, tačiau priešingai – atgraso nuo tam tikro verslo.

Google reklamaDažniausiai laiškus gavę klientai piktinasi, kad jų elektroninio pašto dėžutės yra užpildomos nereikalinga informacija, kuri neatneša jokios naudos. Natūralu, kad tokiu atveju asmenys gali iš principo paprasčiausiai ignoruoti galimybę. Juolab, juk šiuo metu egzistuoja kur kas daugiau kokybiškesnių internetinės reklamos galimybių nei kad spam`o siuntimas.

  • Google AdWords. Google reklama yra vienas patraukliausių būdų norint padidinti į Jūsų puslapį užsukančių klientų ratą. Puikiausia tai, kad sumokėti teks tokią pinigų sumą, kiek jos bus išnaudojama klientams pritraukti. Tai reiškia, kad kiekvienas centas bus paverčiamas žmogaus užsukimu į Jūsų internetinį puslapį. Reklamos užsakymo darbus palikite savo srities profesionalams, kurie puikiai išmano, kaip reikia pasirinkti geriausią strategiją ir kaip garantuoti, kad Google reklama atneš naudą.
  • SEO paslaugos. Tai dar viena puiki galimybė, kurios privalumus atranda vis daugiau žmonių. SEO kiek skiriasi nuo Google reklamos, tačiau panašu tai, kad orientuojamasi taip pat ties paieškos sistema. Tai puikus būdas galintis užtikrinti, kad Jūsų puslapio žinomumas bus kur kas didesnis. Kuomet daugiau žmonių užsuks į svetainę, natūralu, kad daugiau žmonių pasinaudos siūlomomis prekėmis arba paslaugomis.

Jeigu jau esate internete – investuokite, kad būtumėte išgirstas ir pamatytas.

Kuo daugiau spam`insite klientus – tie labiau nebepasitikės Jumis. Susigrąžinti savo gerą reputaciją yra gana sunku. Jau geriau nesusigadinti.

#1$ komentaras

  1. optimizavimo paieškos sistemoms nauda

    Tiek SEO paslaugos, tiek google adwords yra puikus pasirinkimas žmonėms, kurie nori padidinti savo paradvimus, tačiau reikia žinoti esminius skirtumus- SEO yra ilgalaikė investicija užtikrinanti TOP pozicijas google organinėje paieškoje, o adwords- mokamas skelbimas( pasibaigus biudžetui iš pirmo puslapio dingsite ir Jūsų website). Tai yra Jūsų pasirinkimas ar reikia greito efekto, ar planuojate ilgalaikį skaitmeninės rinkodaros planą.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>