Kuo skiriasi telefonai iPhone

KainosMobilieji telefonai išgyveno kelis svarbiausius savo modernėjimo virsmus, iš kurių vienas reikšmingas galėtų būti išmaniųjų telefonų atsiradimas. Kai tik atsirado Apple kompanijos sukurti išmanieji, prasidėjo revoliucija mobilaus telefono pasaulyje, tačiau dabar jau yra tiek prikurta tokių telefonų, kad norinčiam pirkti naują ryšio įrenginį, žmogui tenka ieškoti tokio dalyko kaip iPhone modelių palyginimas. Kuo iš tiesų skiriasi senesni ir naujesni iPhone telefonai?

Telefonų kainos

Pagrindinis skirtumas, kurį mes iškart pamatysime vos patekę į telefonų parduotuvę – kainos. Kai modelis yra naujas, ką tik išėjęs, jis kainuoja daug daugiau už senesnį. O senesnis kainuoja pigiai, nors jis būna naujas – nenaudotas – ir vis dar toks pats kokybiškas. Tačiau mus visada pasiglemžia reklama ir mes nebetikime, kad mūsų gyvenimą taip stipriai pakeis, kad mus taip pradžiugins ir pamalonins senesnės mados daiktas, mums reikia būtinai naujausio. Taip veikia, deja, kapitalizmas. Tas, kas neseka madų, gali pirkti pigesnius išmanius iPhone telefonus ir vis tiek gauti puikius kokybiškus daiktus.

Duomenų apdorojimo greitis

Dar vienas skirtumas, kuris nulemia žmonių pasirinkimą – duomenų apdorojimo greitis. Tai ir esminiai parametrai, lyginant kelis skirtingus išmaniuosius ar paprastus telefonus. Nieko nėra nemalonesnio už itin lėtai veikiantį telefoną, taigi, duomenų apdorojimo greitis mums visuomet svarbus. Kuo norisi greitesnio telefono, tuo reikia geresnio procesoriaus, iš trijų ar daugiau branguolių. Primityviausią procesorių turi seni telefonai, tačiau ir jie neveikia taip jau lėtai, kadangi patys yra paprasti, jiems nereikia apdoroti labai daug informacijos. Tad ir darbas vis tiek gali vykti sklandžiai. Naujausiems išmaniesiems telefonams reikia tokio protingo kompiuterio kaip laptop, dėl to ir duomenis siekiama apdoroti kuo greičiau.

Kameros raiška

Mėgstantiems fotografuoti visada atsižvelgia, kiek px (pikselių) gali apimti kamera ir koks yra jos jautrumas (ISO), nulemiantis raišką, spalvas. Kamera ir filmuoja, ir fotografuoja, o gyvenant šiame vaizdų pasaulyje, jau darosi keista neturėti išmanaus įrenginio visada po ranka, su kuriuo bet kuriuo momentu galėtum užfiksuoti su kamera kažką gražaus. Tad ir išmaniųjų telefonų evoliucijoje galime matyti, kaip atsiranda vis geresnės ir geresnės kameros.

Papildomos funkcijos

Taip pat svarbu ir papildomos funkcijos. Jeigu norite, kad telefonas jums suteiktų kuo daugiau išmanumo, rinksitės kuo naujesnį modelį. Iš esmės, papildomas funkcijas paprastai suteiks programėlės, bet tam, kad jos veiktų, reikia galingo procesoriaus.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>