Kur panaudoti senas kartonines dėžutes

Dažniausiai kartonines dezutes pas mus atsiduria po to, kai kažką perkame parduotuvėje, ar galbūt užsisakome internetu. Nieko keisto, kai pilni kampai kartoninių dėžučių dar net ir su savo etiketėmis. Ar skubėti jas išmesti, nešti į konteinerį ar kartono perdirbimo punktą? O gal geriau jas panaudoti dar kartą? Būdų, kur tikrai galėtų būti panaudojamos kartoninės dėžutės dar kartą, tikrai yra.

Dovanoms

Kartoninės pakuotėsPagalvokite, kiek kartų per metus jūs iš tiesų ką nors kam nors dovanojate? Tokių dienų tikrai neabejotinai būna, jums tik reikia nepamiršti to, kad tokios dienos būna. Kiek dovanų supakuojate per Kalėdas, kiek jų išdalijate per Velykas, ir kiek jums jų prireikia padovanoti per gimtadienius? Tai šventės, kurios yra visiškai realios, taigi, ir kartonines dezutesyra naudingos per tokias šventes, nes į jas galima sudėti dovanas, kurias norite dovanoti. Tad, jeigu turite normalaus dydžio, vidutinių ir mažesnių dėžučių – neišmeskite jų, jos puikiai tiks dovanoms.

Seniems batams

Kartais pas mus atsiranda kartoninių batų dėžučių ir mes nežinome, ką daryti. Atrodo, reikėjo tik nusipirkti batus, o gavote ir dėžutę, ir kažkokius popierius, kurie sukišti į batus, ir maišą. Štai ką jums daryti. Maišą pasidėkite į maišų stalčių, batus į spintą. Dėžutę į archyvą. Arba galite į ją sudėti kitus savo batus, kurių šiuo metu nedėvėsite, arba galite tą dėžutę atidėti siuntimui. Gal per internetą parduosite savo senus batus – turėsite dėžutę, kurioje galėsite juos pristatyti.

Tvarkinga kanceliarija

Jeigu namuose mėtosi kartoninių dėžučių, jas taip pat galima panaudoti ir tvarkai palaikyti. Tarkime, jūsų kanceliarijos skyriuje. Sudėkite į vieną dėžutę popierius, į kitą rašymo priemones, dar į kitą – visokius žymeklius, sąvaržėles ir spaustukus. Pamatysite, namuose net padaugės vietos, kai susitvarkysite viską.

Tvarkinga kosmetika

Dar vienas dalykas, kurį tikrai visada verta tvarkyti kiekvienai moteriai – kosmetika. Nuolat verta ją rūšiuoti, išmesti tai, kas yra ryškiai pasenę, pasilikti tai, kas dar tinka. Rūšiuoti kosmetiką į dėžutes pagal paskirtį ir gamintojus.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>