Metalo gaminiai namuose: TOP 2016 namų dekoro elementas

DekorasInterjeras, tai ne drabužis ir jo kiekvienais metais neatnaujinsi. Visgi, tam tikrus elementus norisi ir būtina atnaujinti, kaskart, keičiantis sezonui. Metalo gaminiai ir jo blizgumas, o tiksliau, metalo detalės margintos etnografiniais motyvais, šiemet, dominuoja. 2016 – aisiais kviečiama atsisakyti sunkių baldų ir tekstūrų, o namų oazę sukurti iš lengvų interjero detalių.

Industrinio stiliaus pabaiga

Industrinis stilius užleido vietą šilumos ir jaukumo namams suteikiantiems elekemtams. Papuoškite savo vonios kambarį arba virtuvę etnografinių motyvų detalėmis. Metalo gaminiai, tokie kaip gėlės ir raštai turės išliekamąją vertę.

Metalas apdirbimas gaminiai (pvz.: metalo, bronzos, žalvario) ryškiai atsispindi veidrodžiuose, užuoladose, durų rankenėlėse. Ir visai, nesvarbu iš kokio metalo jie pagaminti, nes visi metalo gaminiai puikiai dera tarpusavyje ir sukuria vientisą interjerą.

Namai – mūsų individuali erdvė. Juose atsiskleidžia slapčiausi norai, fantazijos, mūsų charakteris ir gyvenimo būdas. Juose persipina tradicijos, minimalizmas ir asketiškumas, arba polinkis į didelius ir masyvius daiktus.

Spalvų gama

Į interjerus grįžta ryškios spalvos – žalios, aukso, violetinės spalvų kombinacijos. Taip pat vis daugiau dėmesio sulaukia rožinio kvarco ir dangaus giedrumo atspalviai. Šios spalvos skleidžia švelnumą ir ramybę, o kartu puikiai įsilieja į šviesių spalvų interjerą. Jeigu abejojate – skirkite laiko ir internete įveskite į paiešką: airenai metalo gaminiai, uab metalo gaminiai alytus, metalo gaminiai mazeikiai ar metalo gaminiai anyksciai. Pieškos rezultatai tikrai padės pasirinkti tinkamus gaminius ir jų spalvas.

Kita vertus, gaminami metalo gaminiai pagal uzsakyma išvaduos iš rūpesčių. Tarkim, metalo dirbiniai alytuje gaminami tik pagal iš anskto suderintus brėžinius, o metalo gaminiai armature parenkama dar pirmo susitikimo su specialistu metu.

Nereikia nusigąsti dėl kainos, nes dažnai dirbant su meistru tiesiogiai, o ne per tarpininkus ir įvairius koncernus, galima metalo gaminių įsigyti pigiau ir tokiu būdu nemažai sutaupyti.

Svarbu: Tik kokybiški ir skoningi gaminiai puoš interjerą. Kita vertus, aklai, užmerkus akis, vaikytis madų neverta, renkantis dirbinius būtina atkreipti dėmesį į jų funkcionalumą.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>