Mokytojų ekskursija po Dzūkiją

Keliaujame su klase po LietuvąŠį pavasarį ir mūsų mokytojų kolektyve pagaliau buvo smagi ekskursija, kurios metu keliavome į Dzūkiją. Kadangi ne visi turėjo mašinas, tai buvo sumąstytą automobilių nuoma, bet paskui, kai pamatėme, kiek žmonių prisiregistravo, tai supratome, kad čia jau pravers ne šiaip mašinų, o visų mikroautobusų nuoma. Būtų buvę galima važiuoti ir su šeimomis, bet visi sutarėme, kad norime smagiai praleisti laiką tiesiog taip, kolektyvas. Kai važiuoji su šeimomis, tai paskui labiau visi šeimomis savo ir užsiima – kas vaikus maitina, kas šalikus riša, kas tualeto ieško. O štai, keliaujant tik kolektyvui, labai smagu.

Dainos prasidėjo jau autobuse

Šita mikroautobusų nuoma turbūt dar neturėjo tokios dainingos kelionės. Visi su geriausia šypsena prisimename, kaip smagu visiems buvo dainuoti, siautėti, šokti ir linksmintis, kadangi visi gerai sutarėme, visi norėjome atsipalaiduoti. Aš seniau galvodavau, kad geriausius draugus sutinki ir susirandi tik tada, kai dar esi vaikas, arba kai esi studentas. Tais jaunimo laikais. Bet paaiškėjo, kad ir dabar, vyresniame amžiuje, vis dar galima kažką gero nuveikti, vis dar galima labai smagiai praleisti laiką. Ir kas keisčiausia – susirasti gerų draugų. Aš tikrai galvodavau, kad tik jaunystėje taip būdavo, jog mes galėdavome su geriausiomis draugėmis išsipasakoti viską, galėdavome veikti, ką norime, galėdavome visu šimtu procentų pasitikėti viena kita. Tačiau pasirodo, kad ir gerame mokytojų kolektyve gali nutikti kažkas tokio smagaus, malonaus. Tad labai tuo džiaugiuosi, o šioje kelionėje dar kartą atsiskleidė, koks šaunus mūsų kolektyvas.

Aplankyti objektai

Mūsų autobusas apvežė mus po įvairius smagius objektus Dzūkijoje. Pirmiausiai keliavome pro Merkinę, kur visus nustebino toks ilgas tiltas per Nemuną. Taip pat keliavome ir ant Merkinės piliakalnio. Kai kurios moterys taip pat norėjo ir aplankyti piramidę, bet aš labai nemėgstu visokių homeopatijų, kosmoso energijų ir panašių dalykų, dėl to net neketinau leistis tokiai nesąmonei. Galų gale, nukeliavome į Liškiavą, kurioje kažkada kažkokie kunigaikščiai gyveno. Ten puikus dvaras ir bažnyčia. Tada mūsų kelias leidosi į Druskininkus, kur visi gerai praleidome laiką pirtyse. Nakvojome ten viename viešbutyje. Ten juk kurortas, tad kaip gi gali nesidžiaugti tokiomis puikiomis atostogomis. Tikimės, ši nuostabi ekskursija tik dar labiau sustiprins mūsų kolektyvo dvasią ir mes visi ne kartą dar keliausime kažkur kartu į kitas smagias keliones.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>