Pirkinių sąrašas

Šios dienos planuose – prekybos centras. Vakare su vyru važiuosime apsipirkti, taigi, reikia susiplanuoti, kokius dalykus pirksiu.

Kaip aš viską darau

Šiaip mėgstu taupyti laiką, ir nekenčiu jo švaistymo. Manau, kad prekybos centrai yra tokios vietos, kur susirenka žmonės su labai skirtingais poreikiais. Vieniems iš tiesų čia norisi tiesiog pasivaikščioti, galima sakyti, pamedituoti, pažiūrėti, ką galima čia smagaus nuveikti, jeigu yra laisvų pinigų – gal ką nors susimedžioti, nusipirkti. Kitiems prekybos centras yra laiko rijimo mašina, jie žino, kad su šiuo monstru reikia dorotis atsargiai. Jeigu esi protingas ir sumanus, tai apsipirkimas prekybos centre tau sutaupys labai daug laiko. Bet jeigu nemoki planuotis savo ateities, jeigu leisi tuščiai laiką, užsižiūrėsi per daug į vitrinas, tuomet tas tavo laikas tekės kaip smėlis per pirštus, ir tu net nepastebėsi kaip tapsi tuo žmogumi, kuris beprasmiškai velka kojas tarp parduotuvių ir čia praleidęs pusę dienos jaučiasi pavargęs bei nieko daugiau tą dieną nebenorintis.

Taigi, mano tikslas yra visada sutaupyti laiko ir viską daryti taip, kad būtų galima kuo produktyviau ir sėkmingiau išnaudoti šią situaciją. Aš iš anksto pasidarau aiškų pirkinių planą. Paprastai apsipirkinėju tame pačiame prekybos centre, kad nereikėtų kaskart klaidžioti po visus aukštus ir galvoti, kur yra kokia parduotuvė. Taip pat nemėgstu ir stypsoti prie to informacinio stendo, svarstant, kuriame aukšte, kas yra, ir kaip man iki ten nueiti. Taigi, pasidarau sąrašą, kurį net ir taip susirašau, atsižvelgdama į planą, kad pirmiausiai būtų parašyti tie pirkiniai, kurie anksčiausiai ir pasipainios kelyje. Taigi, greitai ir tiksliai apsiperku. Be to, prieš keliaudama apsipirkti dar pirmiau apsilankau prekybos centro interneto svetainėje, kur greit apžiūriu, kokios yra kokių dalykų kainos, ir įvertindama akcijų bei nuolaidų pasiūlą, nutariu, kurį produktą reikėtų pirkti, ir ar susivilioti geltonomis akcijomis.

Mano planai

Šį kartą prieš važiuodama apsipirkti, kaip visada, pasidariau aiškų sąrašą, su kuriuo turėčiau lengvai ir greitai apsipirkti. Taigi, prekybos centras mane dabar labiausiai domina dėl maisto pasirinkimo. Kadangi namuose, kaip sakoma, šaldytuve pelė iš bado gali pasikarti. Reikia būtinai daug maisto, pagaliau iš stovyklos grįš vaikai. Pastebėjau, kad, kai jų nėra, tai ir mums su vyru beveik nieko nereikia pirkti, visus tuos dalykus, kuriuos mes perkame, na, beveik visus, tai visada reikia pirkti tiesiog dėl vaikų.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>