Romanetės – praktiškas langų dekoravimo sprendimas

Namuose esantys langai – šviesos, jaukumo ir erdvės įspūdį kuriantis aspektas. Vienos šeimos langus puošia užuolaidomis, kitos – žaliuzėmis, roletais, tačiau vis daugiau šeimų pasirenka romanetes, kurias lengva prižiūrėti. Romanetės – funkcionalios ir praktiškos langų dekoravimo priemonės. Nuo jau minėtų žaliuzių ir roletų jos skiriasi tuo, kad romanetėms yra naudojami užuolaidiniai audiniai. Taigi, kaip ir įprastos užuolaidos, romanetės gali būti tiek dieninės, tiek naktinės, ar skirtos vaikų kambariui. Dažnai šeimos romanetes montuoja virtuvėje bei vonios kambariuose. Todėl jei nenorima visų namuose esančių langų puošti jomis, galima pasirinkti tik keletą būsto edvių.

RomanetėsTaip pat romanetės dažnai naudojamos nedideliuose kambariuose, kuriuose esančios palangės yra atsikišusios. Romanetės sukuria erdvios patalpos įspūdį, tvarkingai uždengia palanges. Jeigu tokiam kambariui yra pasirenkamos užuolaidos, jas montuojant, karnizą reikės gerokai atitraukti nuo viršutinės lango dalies, todėl taip yra sumažinama kambario erdvė. Romanetės kaip ir užuolaidos gali būti pagamintos iš pačių įvairiausių audinių ir jų spalvų, todėl jos yra lengvai priderinamos prie bet kokio namų interjero ir jame vyraujančios spalvinės gamos. Romanetes siūvančios ir prekiaujančios įmonės gali pasiūlyti nuo klasikinių iki margų ir raštuotų romanečių, tinkančių visiems namų kambariams.

Vaikus auginančios šeimos yra pastebėjusios, kad romanetės yra puikus pasirinkimas tuomet, kai vaikai yra itin aktyvūs ir mėgsta patikrinti užuolaidų bei ant jų pakabintų karnizų stiprumą… Žaisdami ant palangės vaikai gali išpurvinti užuolaidas, o šias išskalbti, lyginti ir vėl kabinti ant karnizų – nelengvas iššūkis. Romanečių ilgį galima reguliuoti, todėl vaikus auginančios šeimos dažniausiai jomis uždengia langus tik miego metu, o dieną laiko jas tvarkingai suklostuotas pakankamai aukštoje padėtyje. Jeigu ant romanečių susikaupė dulkės – paprastai išardžius mechanizmą, ant kurio jos kabo, ir nuėmus šią langų puošmeną, romanetės gali būti plaunamos skalbimo mašinoje. Dera atkreipti dėmesį į audinio skalbimui taikomus reikalavimus. Romanetės specialios virvutės pagalba susiklostuoja, taip yra reguliuojamas jų ilgis.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>