Šaltas asfaltas

AsfaltasPavasario laukia kiekvienas, tačiau nereikėtų pamiršti, kad atšilus orui gali pablogėti eismo sąlygos. Duobės keliuose daugeliui kelia problemų, kadangi tai gali kelti pavojų. Nerekomenduojama laukti, o vos tik pastebėjus pasirūpinti jų lyginimui. Jums puikiai tiks saltas asfatlas, greitai ir nesudėtingai viską išspręsite. Ši medžiaga pagaminta iš junginių, kurie yra kruopščiai atrinkti. Jis puikiai tinka duobių lopymui, įsigykite ir panaikinkite duobes, kad galėtumėte patys saugiai važinėti keliu ir kiti. Taip apsaugosite transporto priemones ir save. Važiuojant vakare ar naktį nelygumai gali būti sunkiai pastebimi. Daugelis šiandieną važinėjasi dviračiais, duobėtas kelias gali būti labai pavojingas. Eismo sąlygos turi būti saugios, todėl kiekvienas tuo turėtų pasirūpinti. Asfaltas pasižymi atsparumu, galite nesijaudinti sniegas ar lietus nepakenks. Svarbu yra tinkamai užpildyti duobes šaltu asfaltu. Keliai turi būti padaryti labai lygiai, medžiaga pasižymi geru kibimu. Darbams reikalingas tinkamas pasiruošimas, jokiu būdu nepalikite šiukšlių, jos turi būti visos kruopščiai surinktos. Nušluokite ir pačias smulkiausias šluota ar šepečiu. Paviršius turi būti nepriekaištingai švarus. Tada galima pilti masę tiek, kiek jos reikia. Kiekis priklauso nuo to, kokio dydžio yra duobės ar kiti nelygumai. Tai puikus sprendimas plyšiams, galėsite juos nesudėtingai užlopyti. Pilti reikia maždaug 5 centimetrus, po to užsandarinti, jei lieka iškilimai, jų neliks kada tinkamai užbaigsite darbus.

Medžiaga tinka betoniniams paviršiams. Rekomenduojama pabarstyti cementu, kad šaltas asfaltas geriu sukibtų su paviršiumi. Šią medžiagą patogu ir greita naudoti, nereikės ypatingo pasiruošimo. Svarbu, kad asfaltas nebūtų sukietėjęs, kadangi naudodami tokį negalėsite lyginti paviršiaus. Įrankiai naudojami įprasti, todėl jums nereikės pirkti specialiai šiam darbui. Dėl paprasto naudojimo, palyginus, nedidelės kainos šaltas asfaltas dažnai pasirenkamas. Jei turite klausimų visada galite pasikonsultuoti su pardavėjais – konsultantais.

Pirkdami šaltą asfaltą atkreipkite dėmesį, koks metų laikas. Žiemą jis gali būti sušalęs tai, žinoma, ne bėda reikia palaukti kol medžiaga atšils. Suprantama, kad kietu asfaltu vargu ar pavyks atlikti lyginimo darbus. Atšildyti galite paprastai, puikiai tiks kambario temperatūra. Kiek laiko trūks priklauso nuo patalpos temperatūros, dažniausiai medžiaga atšyla gana greitai ir puikiai tinka naudojimui. Šiltuoju metų laiku perkant šaltą asfaltą greičiausiai nereikės jo atšildyti, galėsite iš karto lyginti duobes, plyšius ar kitus nelygumus. Nieko nelaukite ir pasirūpinkite lygiais keliais čia ir dabar. Nepamirškite, kad tai gali būti nelaimingų įvykių priežastis.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>