Sklypas individualaus namo statyboms

Pirmas dalykas, kurio pareikalauja individualiu namu statyba, būna sklypas. Jūs turite turėti sklypą, ant kurio statysite savo individualų namą. Jeigu neturite jo – ieškote. Jeigu ieškote, galbūt norite žinoti specialistų patarimus, kaip neapsigauti, renkantis geriausią sklypą individualaus namo statybai.

Kaina parodo kokybę

Tvirtas jaukus namasPanašu, kad bent jau dabar sklypų pardavimo kainos atspindi ir realybę. Čia kitaip nei perkant kinietišką telefoną, kuris tuojau pat sugenda. Nekilnojamasis turtas ne be reikalo negali būti įvertinamas itin brangiai arba pigiai. Jeigu sklypas kainuoja daug, vadinasi, jis labai geroje vietoje. Ir atvirkščiai – prastas sklypas kainuoja mažiau. Tarkime, jeigu norėsite sklypo Žvėryne, Vilniuje, tai kainuos daugiausiai iš sostinės rajonų. Tačiau šalia savęs turėsite labai patrauklius vaizdus, Vingio parką, nuostabų Neries Vingį, ir visiškai šalia patį centrą, nors patys gyvensite tarsi mažame gaižiame miestelyje. Jeigu pirksite sklypą Trakų Vokėje, tai yra kažkur 20 km nuo Vilniaus, mokėsite kone 100 kartų mažiau. Ten taip pat gražu, gamtos apsuptis, bet suprantate, kad ten jau kaimas. Iki Vilniaus teks pavažiuoti gerokai. Galiausiai – kuo gūdesniame kaime pirksite sklypą, tuo jis kainuos mažiau. Jeigu šalia bus miškas, kaina šiek tiek kils. Jeigu netoli bus vandens telkinys – dar šiek tiek kilstelės. Jeigu netoli kažkoks susisiekimas ar didesnis miestelis – ir vėl kaina šiek tiek didės. Tos kainos yra natūraliai susiformavusios, atsižvelgiant į žmonių poreikius. Taigi, pirkdami sklypą ir turėdami tam tikrą sumą, numatę pirkimui, jau iškart galėsite pasakyti, kokiose maždaug zonose ir sąlygose jūsų sklypas galės būti.

Kaip pasirinkti tinkamą dydį

Jeigu jus traukia ūkininko pašaukimas, tuomet jau žemes matuosite hektarais, nes savo žemėje turėsite ir savą ūkį. Tačiau jeigu pageidaujate gyvenimo miesto centre ir būtent čia norėsite statyti individualų namą – tuomet ten teks pirkti tokią žemę, kurioje tilps namą pastatyti, na ir dar koją įkelti. Vadinasi, turėsite rasti būdą kaip toje žemėje pasistatyti namus. Kiekvienas centimetras bus brangus, dėl to nesistengsite ten statyti kažko labai didelio, ir apie kiemą tik pasvajosite.

Jeigu norėsite turėti ir namą, ir kiemą, jums reikės apie 6 – 10 arų sklypo. Ten tilps maždaug viskas, ko reikia žmogui paprastam patogiam gyvenimui. Tačiau tie plotai yra brangūs. Tad vėlgi – turėsite nuspręsti, kaip ir kada ten įsikurti ir pasistatyti namus, kad apsimokėtų.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>