Ar verta dirbti taksistu?

Nuomojame autobususJeigu galvojate, kad autobusų nuoma bei mikroautobusų išnuomojimas reikalingas tik ekskursijoms, klystate. Nemažai taksistų savo karjerą pradeda būtent su mini autobusų nuoma. Juk galima vairuoti ir tokį mažesnį autobusiuką, ir visai nebūtina rinktis patį didžiausią autobusą ar pačią mažiausią mašiną. Naujai pradedantis taksistas Petras, kuriam mikro autobusų nuoma tapo pirmuoju šio darbo žingsniu, sutiko pasvarstyti, ar verta dirbti taksistu.

Paskaičiuoti iš anksto mokesčius

Petras sako, kad pirmiausiai viskas visgi turi būti nuo akylo skaičiavimo. Mat taksistas tik įsigis viską paprastai, lyg sau, o jaukai uždirbs – tai kaip įmonė. Ir turės sumokėti mokesčius. Reikia paskaičiuoti, kad kainuos ir draudimai, ir įvairios paslaugos, kada reikės tiesiog šiek tiek daugiau sumokėti už draudimą, sumokėti kitus mokesčius.

Pasiryžti dirbti tada, kai visi ilsisi

Taip pat Petras sako, kad reikia labai gerai įvertinti savo norą dirbti įprastomis taksistui darbo valandomis. Vienam žmogui gal ir nieko tokio dirbti savaitgaliais ir naktimis, tačiau kitas gal to daryti niekada nenorėtų. Taksistas turi būti tikras, kad jis galės dirbti būtent tokiu metu, nes kaip tik tada, kai po miestą nevažinėja viešasis transportas, žmonės dažniausiai ir pasirenka būtent taksi.

Nesinervinti bendraujant

Kita savybė, kurios reikia taksistui – tai ramus bendravimas. Labai gali būti, kad kas antras keleivis vakarais bus koks nors išgėręs, taigi, kvailokas. Geras taksistas turi mokėti ir patylėti, ir pakalbėti, kai reikia, ir net „pasodinti į vietą“. Apskritai jis turi būti gana šaltų nervų, ir jo neturėtų labai paveikti tai, kad vis teks bendrauti su žmonėmis. Jeigu bendravimas jus gąsdina, tuomet tokio darbo turėsite tiesiog nesiimti, nes tada jis jus labai nukankins.

Mokėti vairuoti visomis sąlygomis

Yra paprasta taisyklė – geru keliu taksi nevažiuoja. Ar tai būtų su autobusų nuoma išnuomotas mikroautobusas, ar paprasta lengvoji mašina. Tačiau kai būna geras oras, žmonės keliauja kitaip. Jie važiuoja dviračiais, eina pėsčiomis, trenkiasi su autobusais. Tačiau vos tik prasideda blogiausios oro sąlygos ir slidžiausi keliai, taksi pasklinda po miestus. Visi nori kuo patogiau ir paprasčiau grįžti namo, ir tą paslaugą dažniausiai ir gali užtikrinti taksi.

Išsinuomoti mikroautobusą arba mašiną

Taip pat Petras priduria, kad reikės šiam verslui arba individualiai veiklai ir labai elementarios sąlygos – gauti automobilį. Tai gali būti tiek nuosavas automobilis, tiek kažkokia išnuomota mašina, ir vienu bei kitu atveju tai bus geras pasirinkimas.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>