Telefonų apsauga

Ar kada susimąstėte, koks geriausias būdas realizuoti savo atsibodusį mobilųjį telefoną? Yra du pagrindiniai būdai tai padaryti – galite pasinaudoti skelbimų portalų paslaugomis ir bandyti savo jėgomis parduoti telefoną, arba tiesiog užeiti į http://www.telefonu-supirkimas.lt ir už savo seną telefoną pinigus gauti tą pačią dieną. Egzistuoja ir kitokios telefono pardavimo alternatyvos, tačiau apie jas šiek tiek vėliau.

Patikima ir skaidru

Saugus telefonasNors Lietuvoje vis dar vyrauja senas ir neteisingas įvaizdis, jog telefonų supirktuvės yra tarsi lombardai, kuriuose už savo daiktą gausite itin mažą sumą pinigų ar netgi būsite apmulkintas, tačiau tai toli gražu nėra tiesa. Pavyzdžiui, telefonu-supirkimas.lt galite rasti visas detales, kaip vyksta telefonų supirkimas, ką jums reikia žinoti, kiek pinigų galite tikėtis už savo prietaisą ar netgi paskaityti klientų atsiliepimus ir iš jų patirties nuspręsti, ar toks variantas jums yra tinkamas. Kaip bebūtų, jei vis tiek galvojate, kad parduoti savo telefoną į supirktuvę nėra geras sprendimas, galite pardavinėti telefoną savo jėgomis per skelbimų tinklapius ar net skelbimus spaudoje. Šiuo atveju jums reikės bendrauti su potencialiais pirkėjais, derinti kainą, derėtis, fotografuoti telefoną ir kurti jam aprašymą. Tokiu būdu gaišite laiką ir jėgas.

Taip pat yra ir kitokių alternatyvų – galite savo telefoną nunešti į lombardą, kur pinigus gausite akimirksniu. Tiesa, kaip jau minėjome, nusiteikite ženkliam kainų skirtumui. Dažniausiai lombarduose sumokama tik ⅓ realios telefono vertės – jie iš to gyvena.

Paskutinis variantas – tiesiog pasidėti telefoną į stalčių ir pasilikti jį kaip atsarginį, bei įsigyti naują telefoną. Tiesa, tokiu būdu negausite jokių pinigų, o laikui bėgant telefonas tikrai nuvertės.

Dažniausiai savo išmaniuosius telefonus žmonės užsinori pakeist tuomet, kai jie susidėvi, tampa nebeišvaizdūs ar apgadinti. Kad taip neatsitiktų ir nereikėtų turėti papildomų ir nereikalingų išlaidų, rekomenduojame saugoti savo telefoną ir visuomet jį laikyti jam skirtame dėkle, kurį galite rasti http://www.telefonu-deklai.lt/. Dėklas kainuos tik kelioliką ar keliasdešimt eurų, tačiau gali išgelbėti jūsų telefono ekraną ar prekinę išvaizdą, todėl tokia investicija yra labai logiška.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>