Interjero dizaineriai padės norintiems stilingų namų

Namų jaukumas priklauso nuo daugelio dalykų. Tai ir tinkamai parinktos spalvos, tinkami baldai, geras apšvietimas, stilingos detalės bei daugelis kitų daiktų, kurie padės sukurti gražų būstą. Bet kuris interjero dizainas nebėra prabanga. Dabar kiekvienas

savo namuose gali sukurti stilingą aplinką. Tam pasitarnauja interjero dizaineriai, kurie kuria tokį dizainą, kuris pageidaujamas arba labiausiai tinka būstui.

Dizaino paslaugosNorintys harmonijos savo namuose turi labai pasistengti, nes sukurti padriką interjerą gali daugelis, tačiau pasiekti harmoniją ir balansą tikrai sunku net ir patyrusiems dizaineriams, kurie kuria interjerus. Namuose yra labai daug daiktų. Tai ir baldai, ir šviestuvai, dekoro ir interjero elementai. Taip pat spalvos, tekstūros bei medžiagos. Viską reikia tarpusavyje suderinti. Tai sunki užduotis. Norint pusiausvyros galima laikytis vieno iš jos tipų. Pirmasis – simetriškasis. Jis pasižymi tuo, kad interjere vyrauja tokie patys ar panašūs daiktai. Pavyzdžiui, veidrodžiai ar foteliai. Jie turi būti išdėstyti vienodu atstumu nuo patalpos centro. Tiesa, centras pasirenkamas pagal norimą kurti aplinką. Tarkim, vieniems centru norėsis padaryti svetainės staliuką, o kitiems valgomojo stalą. Visai priešingas pusiausvyros tipas yra asimetriškasis. Tokioje patalpoje bus pasirenkami skirtingi daiktai, tarkim, priešais sofą bus du krėslai, o ne dar viena sofa. Paskutinysis tipas yra vadinamas radialiniu. Jis pasižymi tuo, kad pagrindiniai kambario daiktai turi būti išdėstyti aplink numatomą centrą.

Bet kuris interjero dizainas neapsiriboja tik tipo nustatymu. Daug reikšmės turi ir įvairūs akcentai. Patyrę interjero dizaineriai teigia, kad net ir patį nuobodžiausią interjero dizainą galima pagyvinti pasitelkus tinkamus elementus. Pavyzdžiui, rudos spalvos interjere gyvybės įneš žali augalai ar turkio spalvos pagalvės. Ne visuomet patiems pavyks tinkamai sukurti namų jaukumą. Štai, todėl į pagalbą kviečiami tie, kurie apie interjerą supranta labai daug. Dizaineriai, kurie kuria interjerus padeda sukurti stilingą aplinką. Priklausomai nuo klientų pageidavimų ir patalpų jie gali pasiūlyti įvairius variantus. Galbūt vieniems patiks minimalistinis stilius, o kitiems norėsis Provanso dvasios savo namuose. Rinkdamiesi interjero dizainerį peržvelkite jau atliktus darbus. Taip bus lengviau pasirinkti labiausiai tinkantį stilių ar specialistą. Kai kurie iš jų turi ir savitą braižą, kuris vieniems patiks, o kitiems ne.

Norite stilingų namų? Nepamirškite saiko bei pagrindinių principų: pusiausvyros bei akcentų. Įgyvendinti daugelį idėjų padės interjero dizaineriai, tad net ir pristigus idėjų jūs neliksite vieni, o jūsų namai atrodys stilingai.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>