Tradiciniai ir SPA baseinai jūsų kieme – kaip sukurti ramybės oazę?

SPA įrangaModernūs SPA baseinai yra viena populiariausių gydomųjų priemonių, skirta jėgų atgavimui, atsipalaidavimui ir poilsiui. Nuo seniausių laikų kalbama apie gydomąjį vandens srovių poveikį. Ilgą laiką žmonių gydymui buvo naudojamos natūralių šaltinių srovės ir tik XX amžiaus technologijos leido sukurti šiuolaikines masažines vonias, kurios netrukus išplito visame pasaulyje. Šiandien hidromasažiniai baseinai gali būti statomi ir privačių namų aplinkoje.

Montuojami ir kilnojami lauko baseinai

Lietuvoje galima rinktis iš itin plačios baseinų pasiūlos. Priklausomai nuo individualių pirkėjų pageidavimų, klientams siūlomi tiek kilnojami, tiek montuojami baseinai, pritaikomi tiek laukui, tiek vidaus patalpoms. Praktika rodo, kad vienas populiariausių šių dienų pasirinkimų – kilnojami SPA baseinai, statomi privataus namo kieme. Tai puikus sprendimas, leidžiantis pailsėti po sunkių dienos darbų ir mėgautis vandens teikiamais malonumais. Plati baseinų pasiūla padeda realizuoti novatoriškiausius sumanymus. Šiandien galima įsigyti įvairaus dizaino baseinų modelius, be to, tarpusavyje jie skiriasi savo masažinėmis funkcijomis, t. y. galite sukurti individualius poreikius atitinkančią masažo sistemą.

Lauko baseinas – poilsis ir estetika

Dar vienas privalumas yra tai, kad naudojantis įvairias priedais, vandens šildymo sistemomis ir uždangomis, lauko baseinų naudojimo laiką galima pratęsti iki 8–10 mėnesių. Be to, neretai vandens malonumais mėgaujamasi ir žiemos metu, kuomet spaudžiant šaltukui nėra nieko maloniau už poilsį karštame vandenyje. Tiesa, konkrečiu atveju būtina pasitarti su baseinų pardavėjais ir montuotojais, kurie atsakys į visus jūsų klausimus ir padės parinkti Jums tinkantį lauko baseiną. Primename, kad paprastai lauko baseinai siejami ne tik su malonia atgaiva, bet ir su nepriekaištinga estetika. Iš tiesų – tai prabangos ir elegancijos atributas. Jei norite sukurti jaukią aplinką, pagalvokite apie papildomą baseinų įrangą, pvz., apšvietimo sistemą. Įvairiaspalvis vandens apšvietimas sukurs ypatingą atmosferą ir užtikrins jūsų saugumą tamsiuoju paros metu.

Lauko baseino pasirinkimas

Jei nusprendėte įsigyti baseiną, visų pirma pagalvokite, kokio tipo ir dydžio baseinas atitiks jūsų išsikeltus lūkesčius. Pvz., SPA baseinai – tai puikus sprendimas poilsiui ir atsipalaidavimui, tačiau paprastai tokiame baseine telpa nedaug žmonių, be to, hidromasažinėmis funkcijomis mėgausitės sėdėdami. Jei norite baseine plaukioti ir smagiai leisti laiką su didesne draugų kompanija, jums patiks betoniniai ar karkasiniai baseinai (konkretus sprendimas priklauso nuo jūsų išsikeltų tikslų ir finansinių galimybių). Lietuvos pirkėjams siūlomi ir šiuolaikiniai natūralaus reljefo, plastikiniai, stiklo pluošto ir kitų tipų baseinai. Dėl konkretaus sprendimo pasitarkite su rinkoje vertinamais baseinų pardavėjais, kurie patars dėl tinkamiausio sprendimo konkrečiu atveju.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>