Vestuvių muzikantai jūsų vestuvėse

Jeigu dar niekada nedirbote vestuvėse, galite pagalvoti, kad vestuvių muzikantai arba fotografai uždirba iš labai lengvos duonos, kad jų darbas yra itin lengvas. Šiandien norime paneigti keletą faktų apie vestuvių muzikantų darbą ir parodyti, kodėl jūs turėtumėte dar žemiau nukelti savo skrybėles, pagerbdami vestuvių muzikantus. Mat jie atlieka tikrai labai sunkų ir atsakingą darbą. Štai mitai ir jų paneigimas.

Darbas kaip šventė

MuzikantaiGerai pagalvokite apie tai, ką pasakėte. Ką jūs mėgstate veikti per savo laisvas dienas? Važiuoti prie ežero, miegoti iki pietų, žiūrėti televizorių, lankytis draugų vestuvėse? Galbūt visus šiuos paminėtus dalykus, tačiau juk nemanote, kad tada, kai ateinate į barą išgerti alaus, barmenas su jumis švenčia. Jūs puikiai suprantate, kad nors jis ir yra vietoje, kur visi linksminasi, jis pats dirba. Tas pats yra ir vestuvių muzikantui. Tai, kad jis yra šventės vietoje ir stengiasi išlaikyti šventinę nuotaiką bei ją net pastiprinti savo muzika, tikrai nereiškia, kad jam tai yra ne darbas. Tai yra darbas, ir kaip vėliau sužinosite – gerokai sunkesnis, negu manėte. Be to, jis išskirtinai visada vyksta tik savaitgaliais, ir dar vasarą. Visi geriausi metų savaitgaliai atiduodami darbui. Norėtumėte tokio darbo? Pabandykite. Pradžiai galite padirbti asistentu vestuvėse.

Mylint muziką gera dirbti savo srityje

Dar vienas mitas yra apie tai, kad neva vestuvių muzikantai gauna pinigus tiesiog už tai, ką labai mėgsta daryti. Jeigu pasiklausytumėte bent vieno ar kelių vestuvių muzikantų biografijų, suprastumėte, kad jų darbas yra reikalingas tam, kad pragyventų, o ne tam, kad vis gyvenimą svajojo su akordeonu groti prieš įsišėlusius svečius ir raginti visus pakelti dar po vieną taurelę. Dažnai vestuvių muzikantai turi puikų muzikinį išsilavinimą. Ten, kur jie mokėsi (muzikos mokyklose, konservatorijose, aukštojo mokslo rengimo įstaigose) vertinama visai kitokia muzika nei ta, kurią jie groja vestuvių metu. Jie galbūt nori kurti elektroninę, šiuolaikinę, klasikinę ar kt. muziką. Deja, iš meno pragyventi sunku, tad vestuvių muzika yra kaip komerciniai užsakymai.

Smagu bendrauti su žmonėmis

Ar esate nors kartą buvę vakarėlyje, kuriame visi geria, o jūs ne? Gal jums skrandį skaudėjo, gal turėjote vairuoti. Ar pastebėjote, kaip darosi sunku būti tokioje kompanijoje, kai ima atrodyti, jog visi jau yra kitoje galaktikoje, o jūs dar čia? Taip dažnai jaučiasi ir vestuvių muzikantai.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>