Turėklai – ne tik namų saugumui

Kiekviename nuosavame name, daugiabučių laiptinėse, komercinėse ir kitokios paskirties pastatuose naudojami ne tik liftai, bet ir laiptai. Neatsiejamas laiptų elementas – turėklai rekkverk. Turėklai pastato architektūriniame projekte visuomet yra suderinami su bendru interjeru, o svarbiausia jiems taikoma savybė – saugumas. Turėklai rekkverk turi būti tvirti, pagaminti iš kokybiškų medžiagų tam, kad maksimaliai apsaugotų nuo galimų pavojingų situacijų, kurios gali ištikti net namuose. Turėklų saugumą ir patvarumą ypač turi akcentuoti šeimos, auginančios mažus vaikus ar gyvenantys kartu su sveikatos sutrikimų turintčiais asmenimis. Turėklai atlieka ne tik saugumo funkciją, bet tuo pačiu puošia namų interjerą. Jie gali būti pasirenkami su įvairiais ornamentais, spalvingi, tačiau pritaikyti prie bendro namų interjero. Išskirtiniai ir originalūs turėklai gali tapti puikiu jūsų namų akcentu.

Vis daugiau šeimų renkasi turėklus su įvairiais piešiniais, suteikiančiais žaismingumo ir išskirtinumo namų interjerui. Turėklai – neabejotinai pačius laiptus puošiantis elementas. Jie gali būti pagaminti iš medžio, stiklo, nerūdijančio plieno ar net skirtingos medienos kombinacijų. Moderniai įrengtuose būstuose nevengiama įvairovė, o štai klasikinį stilių mėgstantys asmenys dažniausiai renkasi įprastus, neišsiskiriančius iš interjero medienos turėklus.

Prieš statant naują daugiaaukštį namą yra kuriamas jo projektas, kuriame neabejotinai figūruoja laiptai ir turėklai. Tačiau jei tokį projektą nori rengti asmenys, neturintys reikalingos patirties ir žinių, o tik bendrą suvokimą, kokio namo interjero norima, būtina kreiptis į profesionalus. Šie atvykę į namą, suteiks visas reikiamas žinias, atsakys į klausimus ir patars dėl kokių priežasčių vienoje ar kitoje vietoje rekomenduojama statyti laiptus kartu su turėklais. Atsižvelgiant į kliento estetikos suvokimą, norus ir finansines galimybes, visuomet randamas bendras sprendimas.

Renkantis kokybiškus laiptų turėklus ir jų aptvėrimus, rekomenduojama atsižvelgti į pasirinktą gamintoją, jo reputaciją ir klientų atsiliepimus. Ne mažiau svarbi – aptvėrimų kokybė. Specialistai rekomenduoja nerūdijančio plieno laiptų turėklus, nes jie pasižymi patvarumu ir ilgaamžiškumu. Aptvėrimai turi būti gerai šlifuoti ir krupščiai poliruoti.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>