Paminklų ir kitų granito gaminių gamyba

UAB „Baltoji Savingė“ – akmens blokų skaldymu, paminklų gamyba ir kitų granito gaminių kaip laiptai, palangės, židinių apdaila, interjero ir eksterjero elementų kūrimu užsiimanti įmonė. Čia dirba tik profesionalūs, ilgametę darbo patirtį turintį asmenys, užtikrinantys kokybišką ir laiku atliekamą darbą. Savo klientams „Baltoji Savingė“ teikia kainą ir kokybę atitinkančias paslaugas, visuomet atsižvelgdama į klientų galimybės, lūkesčius ir norus. Modernios gamybinės linijos, sukaupta patirtis įmonei nulėmė sėkmingą darbo strategiją, o vykdomai veiklai yra skaičiuojami jau dvidešimt penkti metai.

Paminklu gamybaĮmonė gamina paminklus, antkapius, tvoreles, vazas, restauruoja kapavietes, o atliekamiems darbams naudoja granitą iš tokių šalių kaip Rusija, Suomija, Indija, Prancūzija, Švedija, Norvegija. Ilgaamžiai ir patvarūs gaminiai užtikrina aukštą produkto kokybę, o įmonės tinklapyje galima peržiūrėti siūlomus granito gaminių pavyzdžius nuotraukose. Granito gaminių ekspozicijoje yra virš šimto penkiasdešimt paminklų ir kitų interjero ar eksterjero elementų. Įmonė gali pagaminti sudėtinius paminklus, kurių spalvos gali būti nuo juodos, pilkos iki tamsiai raudonos ir jų atspalvių. Interjero ir eksterjero elementai, kuriuos gamina įmonė, gali būti įvairūs stalai, granito laiptai, kolonos, skulptūros ir pan. Taip pat iš bronzos yra gaminami įvairūs kryželiai, tulpės, rožės ir pan. Įvairūs produktai gali būti pagaminti pagal kliento siūlomus eskizus ar norus.

Vieni populiariausių gaminių, kuriuos ruošia „Baltoji Savingė“ – gėlynėliai, vazelės, tvorelės. Visus šiuos elementus rekomenduojama derinti tarpusavyje, o gėlynėliams yra siūlomos tokios formos kaip rombas, ovalas, kvadratas. Prie bet kokios kapavietės priderinami gėlynėliai ir tvorelės suteiks jaukumo ir tvarkingos kapavietės vaizdą.

Turint bet kokių klausimų, su įmonės darbuotojais galima susisiekti elektroniniu paštu, pildant užklausos formą tinklapyje arba paskambinus telefono numeriu. Taip pat susitarus iš anksto klientai gali atvykti į Širvintų rajoną, kur dirba „Baltosios Savingės“ meistrai. Patikėkite jums reikalingų produktų gamybą profesionalams, kurie rasdami optimalų sprendimą, jus nudžiugins greitai ir laiku atliktu kokybišku darbu.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>