Vestuviniai žiedai – pagal individualius pageidavimus

Pavasaris ir vasara – neabejotinai populiariausi metų laikai vestuvėms. Jaunavedžiai svečiams ruošia pakvietimus, ieško šventinių drabužių, derina vestuvių puotos datą ir turi begales kitų svarbių darbų. Vienas nepamainomų vestuvių šventės atributų – vestuviniai žiedai. Neleiskite tokios gražios šventės organizavimo sujaukti nesėkmingais bandymais rasti jums patinkančius vestuvinius žiedus. Atsipalaiduokite ir kreipkitės į profesionalus, kurie už jums priimtiną kainos bei kokybės santykį pagamins rankų darbo žiedus, atsižvelgdami į visus jūsų reikalavimus. Jau seniai nebėra madinga poroje dėvėti vienodus žiedus. Jeigu skiriasi vyro ir moters skoniai, mėgstamos spalvos ar kiti faktoriai, meistras pagamins kiekvienam naujos šeimos nariui priimtinus žiedus.

Žiedai jaunavedžiamsKiekviena pora gali ne tik pateikti ir pasidalinti norais bei įgeidžiais, kokio vestuvinio žiedo nori, bet ir dalyvauti kūrybiniame procese, o kiekvieno apsilankymo pas juvelyrą metu, tobulinti užsakymą. Šiuo atveju jaunoms poroms svarbiausia pasirinkti profesionalų, ilgametę darbo turintį, kokybiškus darbo rezultatus garantuojantį bei ne vieną teigiamą kliento atsiliepimą turintį juvelyrą. Dažniausiai savo srities specialistai juvelyrai gamina ne tik vestuvinius žiedus, bet ir sužadėtuvių žiedus, auskarus, grandinėles, apyrankes, pakabukus, įprastus papuošalinius žiedus ir pan.

Taip pat renkantis žiedą, būtina tiksliai žinoti, kokio dydžio papuošalo jums reikės. Niekuomet nesimatuokite žiedo esant stipriam karščiui ar po įtempto darbo sporto klube. Tokiais atvejais jūsų pirštas bus kiek platesnis nei įprastai, todėl neleis jums tiksliai nustatyti reikiamo dydžio žiedo. Tinkamiausias paros metas matavimuisi – pirmoji dienos pusė. Rankų darbo žieduose visuomet yra galimybė išgraviruoti norimą tekstą, datą ar kitą jaunavedžiams svarbų tekstą. Visi norai yra išpildomi profesionalaus juvelyro, todėl jei susidūrėte su neigiamu atsakymu dėl vieno ar kito žiedo aspekto ir suabejojote meistro kompetetingumu, rekomenduojama rinktis galbūt finansišai brangesnį, tačiau visiškai jūsų lūkesčius atitinkantį juvelyrą. Pasiteiraukite, ar ateityje meistras suteiks galimybę, reikalui esant, pakeisti žiedo dydį ar kitaip jį pakoreguoti, valyti. Tai gali būti nemokama arba šiek tiek išlaidų reikalaujanti paslauga.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>