Vairavimo mokykla Vilniuje – profesionali ir šiuolaikiška

Vairavimo mokykla Vilniuje „Autoaidas“ – profesionali, siūlanti optimalų kainos ir kokybės santykį bei vertinanti kiekvieno besimokančio vairuoti individualumą. Mokykloje dirba tik kvalifikuoti instruktoriai, draugiškai besidalinantys žiniomis, reikliai, tačiau pagarbiai bendraujantys ir besielgiantys su visais, norinčiais gauti vairuotojo pažymėjimą. Vilniuje įsikūrusi vairavimo mokykla organizuoja A1, A2, A ir B kategorijų vairavimo kursus. Lankstūs mokymosi grafikai leidžia kiekvienam mokiniui pasirinkti jam tinkamiausią dienos laiką teoriniams ir praktiniams užsiėmimams.

Mokome vairuotiTeoriniai užsiėmimai vyksta du kartus per savaitę, iš viso – penkias savaites. Praktinį vairavimo kursą sudaro penkiolika pamokų, o tai yra trisdešimt akademinių vairavimo pamokų. Kiekvienas mokinys individualiai suderina pamokų laiką, o vieno užsiėmimo metu su instruktoriumi gali turėti ne tik vieną, bet ir dvi ar tris pamokas. Taip pat vairavimo mokykloje yra organizuojami privalomi pirmosios pagalbos kursai bei sveikatos patikrinimas. Šiuos dokumentus yra būtina turėti visiems vairuotojo pažymėjimą norintiems įgyti žmonėms. „Autoaide“ visi mokiniai sprendžia teorinius kelių eismo taisyklių testus, kuriuose įtvirtina išgirstas žinias ir ruošiasi egzaminams VĮ „Regitra“. Teoriniai klausimai apima visas vairavimo mokykloje išklausytas temas, todėl leidžia sėkmingai pasiruošti baigiamajam „Autoaido“ mokyklos egzaminui ir regstruotis į teorinius bei praktinius egzaminus VĮ „Regitra“.

„Autoaidas“ taiko įvairias nuolaidas, akcijų pasiūlymus, suteikia galimybę už kursus mokėti dalimis ir prisitaiko prie kiekvieno mokinio poreikių bei galimybių. Visi mokiniai gali pasirinkti vairavimo instruktorių bei automobilį, su kuriuo norės mokytis vairuoti. Mokykloje galima pasirinkti automobilius tiek su automatine, tiek su mechanine pavarų dėžėmis. Aukščiausios saugumo parengties automobiliai leidžia jaustis komfortiškai ir mokytis vairuoti su malonumu. „Autoaido“ mokiniai mokomi vairuoti EKO vairavimo principu, o tai yra šiuolaikinis vairavimo stilius, apie kurio subtilybes mokėsi „Autoaide“ dirbantys vairavimo instruktoriai. Jeigu esate užsibrėžę tikslą išmokti vairuoti ir gauti tai patvirtinantį dokumentą, nieko nelaukite ir skubėkite registruotis naujoms vairuotojų grupėms ir vos po keleto mėnesių džiaukitės naujomis galimybėmis ir pasiekimais.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>