Valyti kilimą patiems ar samdyti profesionalius valytojus?

KilimaiKilimai suteikia namams jaukumo, todėl dažnai savo namuose nusprendžiama dengti grindis kilimine danga arba bent jau pasitiesti vieną kilimą svetainėje, tačiau, kai ateina metas valyti kilimą, suprantama, kad kilimu valymas nėra toks paprastas darbas, kaip galėjo pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Šiuo metu gausu įvairiausių priemonių, kurios skirtos valyti kilimus, tačiau namuose valant kilimus patiems dažnai nepavyksta susigrąžinti kilimo išvaizdos, kokia ji buvo tik įsigijus. Tuomet ieškomi įvairiausi būdai ir priemonės. Jūs turite du pasirinkimus: valyti patiems arba samdyti profesionalius kilimų valytojus.

Kiekvienas iš būdų turi savo privalumų ir trukumų. Kurį pasirinkti, priklauso nuo jūsų požiūrio į tuos privalumus ir trūkumus. Valant patiems kilimą namuose jūs neišvalote visų esančių nešvarumų. Taip nutinka dėl to, kad siurbiant dulkių siurbliu, jūs išsiurbiate ne visus sluoksnius, o tik paviršinius, tačiau dulkės kaupiasi ne tik išoriniame, bet ir visuose giliausiuose sluoksniuose. Kai pastebite pakitusią kilimo spalvą ar pamatę dėmes nusprendžiate įsigyti specialių priemonių valymui. Tačiau efektas nors ir yra geresnis, nei paprastai išsiurbiant, tačiau vis tiek ne toks, kokio norėtumėte. Tai didžiausias trūkumus su kuriuo susiduria žmonės valydami kilimus patys. Net ir pačios brangiausios priemonės skirtos kilimų valymui nepadės jums kilimo paversti švariu ar nauju. Štai tuomet kreipiamasi į kilimų valymo specialistus. Didžiausias privalumas, kuriuo pasižymi tokios valymo paslaugos – cheminis valymas išvalo giliausius kilimo sluoksnius. Taigi, namuose naudojamas dulkių siurblys ir valymo priemonės niekada neišvalys kilimo taip, kaip tai padaro cheminiu būdu. Tik cheminiu būdu valomi kilimai yra išvalomi pilnai. Visi nešvarumai iš pačių giliausių sluoksnių išvalomi tik tokiu būdu. Jeigu norite, kad jūsų kilimas vėl būtų kaip naujas, tai jums reikalingas profesionalus kilimu valymas.

Dabar metas pakalbėti apie cheminio valymo trūkumą. Pagrindinis trūkumus – didelė kaina. Palyginus su valymu patiems namuose su dulkių siurbliu ar kilimams valyti skirtomis putomis, toks cheminis valymas kainuos daug brangiau. Kitas trūkumas – jums reikės ieškoti profesionalių ir gerai savo paslaugas atliekančių specialistų.

Kaip jau matote kiekvienas pasirinkimas turi savo privalumų ir trūkumų. Jūs turite pagalvoti, ko tikitės iš kilimo valymo ir įvertinti valymo namuose bei valymo su profesionalų pagalba pagrindinius privalumus ir trūkumas. Verta pasakyti, kad vis dažniau žmonėms tampa svarbu, kad kilimas būtų kaip naujas, todėl ir didesnė valymo kaina negąsdina.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>